Dikmen Hotel – Bursa Heykel

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Dikmen Otel, Bursa merkezi olarak kabul gören Heykel’de bulunur. Ulucami’nin tam karşısındaki, merkez postahane arasındadır. Tarihi mekanlara çok yakındır. Ulucami başta olmak üzere, tüm tarihi yerlere yürüyerek gidilecek mesafededir. Otel merkezde bulunduğundan ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Bursa’nın tarihi dokusunu yürüyerek yaşayabileceğiniz Bursa heykel konaklama mekanlarındandır. Heykel Dikmen Hotel ‘de, Uludağ’ın mükemmel manzarası ile birlikte Bursa’nın eşsiz manzarasını da izleyebilirsiniz.

Heykel Dikmen Hotel Konaklama Özellikleri

Merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmakta olan otelde, kuru temizleme hizmeti ve rent a car (dikmen-hotel-heykel-manzaraotomobil kiralama) hizmeti de sunulmaktadır. Dikmen Otel’in restaurant’ında kahvaltı salonunda 52 kişi kapasite ile sabah kahvaltısı açık büfe olarak sunulmaktadır. İpek Restoran’da ise 110 kişi kapasite vardır. Burada akşam yemeklerinin yanısıra çeşitli davetlerinize de ev sahipliği yapabilirsiniz. Ayrıca 50 kişi kapasiteli bir adette toplantı salonu mevcut olup, bu salonda küçük çaplı toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Salonların bir toplantı için gerekli her türlü donanımı mevcuttur.

Dikmen Otel’de toplam olarak 60 oda bulunmakta olup, 160 yatak kapasitelidir. Her oda da kablosuz internet erişimi, minibar, tv, klima, banyo, tuvalet, saç kurutma makinesi ve telefon bulunmaktadır. Odalara günün her saati oda servisi vardır ve isteyenlere uyandırma servisi hizmeti de sunulur. Bursa Heykel otellerinden Maksem Caddesinde bulunan Hotel Dikmen hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Bursa Heykel Dikmen Otel İletişim Bilgileri
Kıvanç AKTAR, Gülenç YÜKSEL
Adres: Maksem Caddesi No:78 16010-BURSA
Tel: 224 224 18 40
Fax: 224 220 40 85
E-mail: info@dikmenotel.com
Web site: dikmenotel.com

Bursa Heykel Efehan Otel – ilginizi çekebilir…
Bursa Kent Hotel Heykel – ilginizi çekebilir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir