Çınar Motel – Trilye

Bursa Moteller

Çınar motel Bursa, trilye semtinde tarihi dokusuyla tarih kokusu almak isteyen konuklarını ağırlayan Mudanya ilçesi motellerindendir. Bursa sahil ilçelerinden Mudanya’ya 11 kilometre mesafede bulunan Trilye, Bursa’nın en tarihi semtlerinden birtanesidir. Özellikle zeytini ve zeyitnyağıyla dünyada bile nam yapmış olan Trilye semti, balığının lezzeti, bunun yanı sıra Bizans ve Osmanli dönemlerinden süre gelmiş tarihi ev ve konaklarıyla da adından söz ettirmektedir.

Trilye semtinde eski bir tarihi konağın tarihinden taviz vermeden, aslına sadık kalınarak restore edilmesi sonucu konaklama mekanı olarak hizmet vermeye başlayan Çınar Motel, üstün hizmet kalitesi sunan personeli, otantik, nostaljik ve konfor dolu ortamlarıyla siz misafirlerine ayrıcalıklı bir tatil yaşatmayı amaç edinmiştir. Modern bir tesisten beklediklerinizi hiçbir şekilde aratmayacak olan Trilye Çınar Motel bunu tarihlede birleştirerek denize sıfır bir mekanda size bambaşka bir konaklama ortamı sunuyor. Denizle iç içe olan Çınar Motel odaları, bu benzersiz manzarayı dilediğiniz gibi seyredip huzur bulma imkanı sunarken, iyot bakımından zengin olan trilye denizinde aynı zamanda sağlık bulmanıza da imkan tanıyor.

Çınar Motel Restaurantı’da size daha önce hiç tatmadığınız Trilye zeytinyağı ile birlikte, yine eşsiz bir lezzetteki trilye balıklarını sunuyor. Mevsimin tüm balıklarını canlı olarak bulabileceğiniz ve tatma imkanına sahip olabileceğiniz Çınar Motel’de, her balığa özel pişirilme şeklini de hijyenik bir mutfakda profesyonel ellerde canlı olarak izleyebilirsiniz. Tüm bunları yaşamanız için Trilye Çınar Motele bir defa uğramanız yeterli.

İstanbuldan gelecek ziyaretçiler Mudanyada deniz otobüsünden indikten sonra kara yoluna çıkarak Trilye minibüsleriyle zeytin bahçeleri arasında yapacakları 15 dakikalık bir yolculuk sonucunda Trilyeye ulaşabilirler. Bursadan gelecek misafirlerde yine mudanya ya geldikten sonra aynı şekilde trilyeye ulaşabilirler. Çınar Motel Trilye hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için Motelin iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.
trilye-cinar-motel
Trilye Çınar Motel İletişim Bilgileri

Adres: Akçınar Motel ve Restaurant işletmeciliği Limited Şirketi
Eskipazar Caddesi No: 1 Trilye – Mudanya/Bursa
Tel: 0224 563 20 33
Web site: cinarmoteltrilye.com

1 thought on “Çınar Motel – Trilye

  1. Trilye çok güzel bir yer, girmek isteyipte karar veremeyenlere şiddetle tavsiye ediyorum, Ayrıca Trilya pansiyon, çınar motel, trilye otel bi çok konaklama mekanı var. Zaten gezereken görüyorsunuz ve karar verebiliyorsunuz nerede kalacağınızı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir