Bursa Central Hotel

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Central Hotel Bursa’nın merkez otellerindendir. Şehir merkezinde, Ulubatlu Hasan bulvarı üzerinde bulunan hotel Central deniz, kum ve güneşe 30 kilometre, mis kokulu çam ağaçları, bembeyaz kar örtüsü ve kardelen çiçekleriyle beyaz cennet uludağa 36 kilometre, Yenişehir havaalanına ise 64 kilometre mesafede bulunmaktadır.Bu konumu gereği de gerek tatilciler, gerek iş seyahtleri, gerekse kültürel geziler için hayli elverişli durumdadır.

Oda Özellikleri: Central hotel konuklarına Rahat, konforlu ve çok seçenekli odalaraıyla hizmet vermektedir. 2si suit olmak üzere toplam 52 oda ve 120 yatak kapasitesiyle hizmet veren hotel yüksek standartlardaki hizmetiyle misafirlerinin geçirecekleri zamanı unutulmaz kılma amacındadır. Odaların her birinde internet bağlantısı, saç kurutma makinesi, uluslar arası görüşmelere açık direkt telefon, klima, minibar ve 24 saat hizmet veren oda servisi mevcuttur.

Yeme ve İçme Gereksinimleri: Central Otel müşterilerinin yeme ve içme ihtiyaçlarını, Türk ve dünya tadlarının eşsiz ve çok çeşitli lezzetlerinin sunulduğu mimoza restaurant ve yasmin barı ile karşılamaktadır. Yemekleriyle tiryakilik yaratan mimoza restaurant ve özel mezeleriyle kokteyllerini yudumlamak için misafirlerini bekleyen Yasmin bar, her daim siz değerli konuklarının hizmetindedir.central-otel-bursa

Toplantı ve Konferanslar: Uluslar arası standartlarda, tam donanımlı, 10 ile 210 kişi kapasitesi arasında değişen toplam 4 adet toplantı salonu bulunan Central otel Bursa, Eğitim veya iş toplantıları, konferanslar için hizmet verirken, bunların dışında düzenleyeceğiniz kokteyl veya ziyafetler içinde tam donanımlı ekipmanı ve profesyonel kadrosuyla üstün bir hizmet ve farklı seçenekte mekanlar sunmaktadır.

Bursa gibi modern bir şehrin merkezinde, modern bir hotelden beklenecek bütün hizmetleri bulabileceksiniz diyen Central Otel hakkında daha ayrıntılı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

“Central Otel Bursa” İletişim bilgileri

Statü: 4 yıldız
Adres: Ulubatlı Hasan Bulvarı No:55 Osmangazi-Bursa
Tel: 0224 273 55 00
Fax: 0224 273 52 70
Web site: centralotel.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir