Çelik Palas Otel – Bursa

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Sonunda özlem bitiyor. Tadilat çalışmalarından sonra Çelik Palas Otel sizlere tekrar en mükemmeli sunmak için geliyor. Çelik Palas Otel, Türkiye’nin gözde şehirlerinden biri en yeni ünvanıyla Şampiyon Şehir Bursa’da en köklü hotellerden bir tanesidir. Yıllarca verdiği 5 yıldızlı hizmet kalitesi ile siz konuklarına en iyisini sunan Hotel ÇelikPalas onyıllardır biriktirdiği tecrübesini şimdi dinamizmi ile birleştirip Bursa’nın göz bebeği olmaya tekrar aday oluyor.

Bugüne kadar Bursa’ya gelen üst düzey misafirlerden, spor kafilelerinden, tatilini Bursa’da geçirmek isteyen tatilcilerden veya iş için Bursa’da bulunan kişilere kadar her kesimin tercih ettiği otellerden birisidir Çelik Palas. Hotel Çelik Palas konum olarakta her yere yakın mesafededir. Bursa yenişehir havaalanına 50 kilometre mesafede olam otel, Uludağ’a ise sadece 35 km mesafededir. Çekirge caddesi üzerinde yer alan Çelik Palas civarında ulaşım günün 24 saati mevcuttur. Otelden dışarı adımınıcelik-palas-otelizı attığınızda her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Bursa şehir merkezine 10 dakika mesafede bulunması da bunun bir göstergesidir.

Yenilenen çehresiyle kalitesini arttırarak tekrardan 5 yıldızlı hotel hizmetine devam etmeyi amaçlayan ÇelikPalas otel’de her türlü toplantılarınızı, kongre veya nişan, düğün gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilirsiniz. Hotel Çelik Palas ‘ta toplantı ve organizasyonlarınız için maksimum 1300 kişi kapasiteli toplantı salonu bulunmaktadır. Balo salonunun kapasitesi yaklaşık 750 kişilik olup, nişan veya düğün organizasyonlarınızı burada düzenleyebilirsiniz. En büyük kapasiteli salonda yaklaşık kapasitesi 1000 kişiliktir. Bu toplantı salonlarında bir adet tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, barkovizyon, internet hizmeti, ses sistemi, mikrofon, projeksiyon, flipchart, DVD player, video player, telefon, ışık sistemi, fax, bilgisayar, fotokopi ve klima bulunmaktadır.

Çelik Palas’da Konaklama: Çelik Palas Otel’in kapasitesi toplamda 141 oda mevcuttur. Bu odalarda toplam 282 yatak kapasitelidir.(tadilat sonrası değişiklikler olabilir) Bu odalrın içinde de 6 adet suit oda, 3 adet junior suit, 14 bağlantılı oda, 1 özürlü odası, 70 adet sigara içilmeyen oda, 120 adette standart oda bulunmaktadır. Çelik Palas Hotel tadilattan sonra her ne kadar çehresi yenilense de içindeki tarihi dokuyu barındırmaya devam ediyor. Yine Uludağ’ın eşsiz manzarasıyla bütünleşen Bursa manzarası ile sevdikleriniz ve size en iyi hizmeti vermeye devam edecektir. Ayrıca Çekirge Çelik Palas Otel’de her türlü spor aktivitelerinizi gerçekleştirebilir. Vücudunuzu her zaman zinde tutabilirsiniz. Fitness Center’ da vücudunuza kondüsyon depolayabilir, açık veya termal havuzunda yüzerek hem form tutabilir. Hemde kendinizi daha dinç hissedersiniz. Tüm bunların yanı sıra içinde tarihi barından en eski kültürümüz olan Türk Hamamı da bulunmaktadır. Hamamın yanı sıra sauna, günün yorgunluğunu unutturacak masaj salonu ve SPA, sağlık merkezi ve hanımlar için güzellik salonu hotel bünyesinde mevcuttur.

Bursa Çelik Palas Otel ‘de merkezi klima sistemi ile mevsimleri birbirine karıştıracaksınız. Ayrıca güler yüzlü personeliyle 24 saat oda servisi, kuru temizleme, internet bağlantısı, küvet, banyo, tuvalet, minibar, balkon, interaktif televizyon, kablo tv gibi odaların özellikleri bulunmaktadır. Türk, Osmanlı ve Dünya mutfağından en güzel tariflerin sunulduğu açık büfe servisi de Çelik palası özel kılan noktalardandır. Odada kahvaltı yapmak isteyenler için oda kahvaltı servisi, restaurant bar ve Alakart bulunmaktadır.

Şehir merkezinde ve şehrin en güzel yerinde bulunuyor diyebileceğimiz Çelik Palas, Uludağa 35, Yenişehir hava alanına ise 50 kilometre mesafededir. Çelik Palas otel hakkında daha ayrıntılı konaklama bilgisi almak veya rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmek için otelin iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Hotel Çelik Palas İletişim Bilgileri

Statü: 5 Yıldız
Adres: Çekirge Caddesi Numara: 79
Tel: +90 224 233 38 00
Fax: +90 224 236 19 10
Web site: celikpalas.com
E-Mail: info@celikpalas.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir