Çekirge Kervansaray Termal Otel

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Kervansaray Termal Hotel

Kervansaray Termal Hotel Bursada çekirge semtinde bulunan ve müşterilerine 5 yıldız konforu sunan bursa otellerindendir.Bünyesinde Roma döneminden kalan şifa kaynağı kaplıcayı barındıran Termal kervansaray, 1389 yılında Murat hüdavendigar tarafından restore edilmiş ve sağlık amaçlı 44 derece sıcaklıktaki kaplıcası kullanılmıştır. Zengin mineraller içeren kervansaray otel suları, 1984 yılında, aslına sadık kalarak tekrardan restorasyona girmiş, 3 dönümlük arazi üzerinde o günden bu yana Bursa Çekirgede Kervansaray Termal Otel olarak  hizmet vermeye başlamıştır.


Kervansaray Termal otel oda özellikleri:
13 suit, 9 adet sigara içilmeyen ve 1 adet engelli odasın ile birlikte toplam 211 oda ve 430 yatak kapasitesiyle ziyaretçilerini ağırlayan Termal Kervansaray, tatilciler,kervansaray-otel-termal iş seyahatlerine çıkıp hem çalışıp hem dinlenmek isteyenler, bunun yanı sıra şifalı termal sular ile sağlık bulmak isteyenler için seçkin bir otel konumundadır.
Çekirge Kervansaray’da yeme ve içme gereksinimleriniz:
Özel restaurantları birbirinden farklı seçkin lezzetleriyle sizleri bekleyen eşsiz tadlar sunuyor otel kervansaray. 500 Kişi kapasiteli bahçe restaurant, 350 kişi kapasitesiyşe topaz restaurant, 30 kişilik safir, 80 kişilik Sedef ve terasta bulunan 60 kişilik sedef restauran Kervansaray termal otelin yeme ve içme mekanlarından. Bunların yanısıra günün yorgunluğunu atıp, hem dinlenmek hem içkilerinizi yudumlamak için Sedev Bar ve Mercan Bar siz seçkin kervansaray konuklarının hizmetinde.

Özel davetleriniz, kokteyl, kutlama, toplantı ve seminer organizasyonlarınızda da yanınızda olan kervansaray otel, 30 kişiden başlayan ve 600 kişi kapasitesine kadar ulaşan salonlarıyla da hizmetinizde. Hotel hakkında detaylı fiyat bilgileri ve rezervasyon işlemleriniz için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Kervansaray Termal Otel Çekirge letişim bilgileri

Statü: 5 yıldız
Adres: Çekirge Meydanı 16080
Bursa – Türkiye
Tel: +90 224 233 93 00
Fax: +90 224 233 93 24
Web site: kervansarayhotels.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir