Çamlıbel Otel – Bursa Otelleri

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Çamlıbel Otel, tarihi dokusuyla, sularıyla, havası ve doğasıyla ülkemizin güzide şehirlerinden olan Bursa’da hem de Bursa’nın merkezi kabul edilen Heykel’de bulunmaktadır. Bursa tarihiyle birçok yerli ve yabancı turisti kendine doğru çekmektedir. Yıldırım Beyazit Han tarafından yaptırılan, Hacıvat ve Karagöz’ün kellesine neden olan Ulucami’de Bursa’da gezilmesi gereken yerlerden biridir. Çamlıbel Otel, Ulucami’ne çok yakın mesafededir. Hemen Ulucami’nincamlibel-otel-bursa karşısındaki aralıktadır. Çamlıbel Hotel, tecrübeli ve eğitimli çalışanlarıyla sizlere evinizin sıcaklığını sunmaktadır. Otelin giriş katında mini bir lobi bulunmaktadır. Burada mini bar ve televizyon mevcuttur. İsteyenler burada sohbet edip, hoş vakit geçirebilirler.

Çamlıbel Hotel odaları tek ve çift kişiliktir. Odalarda banyo, tuvalet ve televizyon bulunmaktadır. Hergün personel tarafından oda temizliği yapılmakta ve gerekli eşyalar değiştirilmektedir. 24 saatin istediğiniz her saati giriş çıkış yapabileceğiniz otel, size rahat ve konforu bir konaklama sunmayı amaçlamaktadır. Bu hizmetler karşılığında diğer kendi kategorisindeki otellere ve çevre otellere nazaran fiyatları daha uygun ve ucuz otel dir.

Çamlıbel Otel Bursa merkezinde olduğundan dolayı günün her saati istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Otelden dışarı çıkıp biraz yürüdükten sonra taksi dolmuşlar, Ulucami karşısında merkez postane önünde otobüs durakları ve minibüsler sürekli çalışmaktadır. Çamlıbel Otel’i günübirlik dinlenme gibi ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz.

Bursa Çamlıbel Otel İletişim Bilgileri
Adres: Tahtakale mahallesi, Inebey caddesi No:71 Osmangazi/Bursa
Tel: 0224 221 25 65

1 thought on “Çamlıbel Otel – Bursa Otelleri

  1. çamlıbel otel çok güzel sessiz, sakin, temiz bir otel, bazı odaları televizyonlu bazıları tvsiz, nişanlı çiftlerin gidebileceği bir yer ama temizlik yaptıkları için öğlen saatlerinden sonra otelde kalmanıza izin verilmiyor:) Birde şehrin merkezinde olması bir avantaj

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir