Çakır Hotel Gazcılar – Bursa

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Çakır Hotel Bursa’nın en önemli caddelerinden biri olan Gazcılar Caddesindedir. Gazcılar Caddesi, Yeni Adliyeye, Kent Meydanına, Şehreküstüne, Bursa Atatürk Stad’ına yakın mesafede merkezi bir caddedir. Çakır Otel, Bursa’nın kalbinin attığı bu saydığımız yerlerin tam ortasındadır. Buradan ulaşmak istediğiniz birçok yere zamanında varabilirsiniz. Taksi, dolmuş, minibüs ve belediye otobüsleri otelin yakınından geçmektedir.

Gazcılar Çakır Otel 1998 yılının Ekim ayında hizmete açılmış olup, o tarihten bu yana sürekli kendini yenileyen ve sürekli en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan çalışanları ile size beş yıldızlı hizmet sunmaktadır. Çakır Otel’de sabah kahvaltıları açık büfe, Türk ve Dünya yemeklerinden en iyi resitaller akşam yemeklerinde, alacart ve açık büfe seçenekleriyle otelin içinde bulunan Yakut Restaurant‘ta  sunulmaktadır. Çeşitli davetlerinizi, kokteylerinizi, doğum günü partilerinizi ve yemekli toplantılarınızı Yakut restoranda düzenleyebilir, burada misafirlerinize ev sahipliği yapabilirsiniz.

Çakır Hotel’de çeşitli iş toplantılarınızda, seminerlerinizde, kongrelerde kullanabileceğiniz 100 kişi kapasiteli, İnci Salon adında bir adetcakir-otel-gazcilar toplantı salonu bulunmaktadır. İnci Salonda bulunan teknik donanımlar; tepegöz, sinevizyon ve perdesi, ses sitemi ve ses yalıtımı gibi ihtiyaç olan hertürlü teknik aksam mevcuttur. Bursa Gazcılar Çakır Otelin sosyal alanı olan bir adet de oturma salonu bulunmaktadır. Günün her saatinde burada oturup dinlenirken, günlük gazeteleri takip edebilir, televizyon izleyebilir, çayınızı-kahvenizi yudumlayıp, arkadaşlarınızla keyifli sohbetler yaparak günün stresini atabilirsiniz. Ayrıca Otel’e ait olan otoparka rahatlıkla aracınızı parkedebilir ve otopark sıkıntısı da çekmezsiniz.

Gazcıla Çakır Hotel’de Konaklama

Hotel Çakır’da toplam 45 adet oda bulunmakta olup, 90 yatak kapasitelidir. Bütün odalar, temiz, konforlu ve rahattır. Tüm odalarda, minibar, uydu yayını olan televizyon, duşakabinli banyo, tuvalet, saç kurutma-fön makinası, değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz emanet kasası ve wireless bulunmaktadır. Ayrıca tüm odaların zemini laminant parke ile döşenmiş olup, ikiz yatak ve mobilyalarla süslenmiştir. Çakır Hotel’in iklimlendirilmesi merkezi klima sistemi ile yapılmaktadır. Bursa 5 yıldızlı otellerinden Çakır Hotel hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Çakır Otel İletişim Bilgileri
Adres : Gazcılar Cad. No:189 Gazcılar-Osmangazi/BURSA
Tel   : 0224 272 23 30
Faks  : 0224 272 23 49
Web Site  : cakirotel.com
E-mail: info@cakirotel.com

3 thoughts on “Çakır Hotel Gazcılar – Bursa

  1. Gazcılar,kent meydanı civarı gerçekten bursanın kalbinin attığı bir bölge,ulaşım açısından son derece avantajlı,her yere yürüme mesafesi,Bölgede hatrı sayılır otellerin başında TUĞCU HOTEL 4* gelmektedir.Yeni bir otel aynı zamanda çok konforlu ve makul fiyatlarda ben kaldım herkese tavsiye ederim.Not:çakır otel 2 yıldızlıdır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir