Bursaspor – Beşiktaş – Bursanın Şampiyonluk Maçı

Bursa'dan Haberler - Kampanyalar

Ligin son haftasına Fenerbahçenin ardından ikinci sırada giren Şehrimizin şampiyon adayı takımı Bursaspor Beşiktaşı Bursa Atatürk Stadında konuk edecek. Ligde hiçbir iddiası kalmayan konuk takım karşısında Bursasporun kazanması ve Fenerbahçenin de Trabzonspor karşılaşmasında olası bir puan kaybı Bursasporu Turkcell Süper Ligde tarihinde ilk kez Şampiyon yapacak.

Bursaspor Yönetim Kurulu tarafından belirlenen biletlerin fiyatları şu şekilde, VIP A-B Tribünü: 250 TL, Kapalı A-B-C Tribünleri: 175 TL, VIP C Tribünü: 175 TL, Maraton ve Yeni Maraton Tribünleri: 60 TL, Kapalı Kale Arkası Tribünü: 40 TL, Açık Kale Arkası Tribünü: 30 TL  .
Biletlerin, 14 Mayıs 2010 Cuma günü saat:17.00‘den itibaren Biletix yetkilileri tarafından sadece Bursa Atatürk Stadyumu gişelerinden satışa çıkacağı ve 1 kişinin 1 bilet satın alabileceği öğrenildi. İl Spor Güvenlik Kurulu kararı ile yaş sınırlaması olmaksızın biletsiz veya kombinesiz çocukların maça alınmayacağı öğrenildi.
Ayrıca Bursaspor Yönetim Kurulu, resmi internet sitesi aracılığıyla, “Bu önemli müsabaka öncesinde kulübümüze telefon ile yapılan bilet talepleri, stadyum kapasitesinin 3 katına ulaşmıştır. Bu sebeple tüm taraftarlarımızın biletlerini, gişeden temin etmeleri gerekmektedir. Taraftarlarımızın toplu bilet talepleri kesinlikle karşılanmayacaktır. Bu tür talepler karşısında kulüp personelinin herhangi bir yaptırımı olmayacaktır” açıklaması yaptı.

Görüldüğü gibi 19 bin kapasiteli Bursa stadına 60 bin civarında bilet talebi yapılmış ve bu Şampiyonluk maçı öncesi tüm Bursa seferber olmuş durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir