Bursa'da Sevgililer Günü 2010

Sevgililer Günü Aktiviteleri

14 Şubata sayılı günler kala misafirlerine unutulmaz bir sevgililer günü yaşatmak isteyen Bursa otelleri ve Alışveriş merkezleri çiftler için çeşitli 14 Şubat sürprizlerine hazırlanıyor. Sevgililer günü programlarını ve fiyatlarını düzenleyen bazı otellerde konuklarına kendilerini özel hissettirecek sürprizleri hazırladılar bile. Bursadaki ve bazı Bursa hotellerindeki sevgililer günü etkinlikleri ise şöyle;

Almira Hotel Sevgililer günü Balosu: Bursanın beş yıldızlı otellerinden Almira. 14 şubatta sevgililere romantik bir gün ve gece geçirtmek için hazırlıklarını tamamlamış bile. Hotel kapısından girer girmez keman müziği eşliğinde romantik bir başlangıçla karşılanacak olan sevgililer, gün ve gece boyu aşklarını tekrar hatırlayarak romantizmin doruklarına çıkacak. Hotelin Şehrazat salonundaki 14 şubat balosunda ise Solist Bengü, Solist Cengiz ve Dj sahne alacak. Almirada yerli  içeceklerde sınırsız tutulacak. Ayrıca açık büfe kahvaltı ve sevgililerin odalarında süpriz tatlar Almira konuklarını bekliyor. Konaklamalı veya konaklamasız sevgililer günü paket seçenekleri sunan Otel Almira ile iletişime geçmek için 0224 250 20 20 telefonundan faydalanabilirsiniz.

Bursada birçok alışveriş merkezide 14 Şubat için birbirinden özel süprizler hazırladılar. Hediye seçen sevgililer indirimler sunan AVM ler, hediye seçme konusunda rehberlik hizmeti de sunuyor. Bunun yanısıra sesine güvenenlere klip çekip bir cd halinde hediye paketi yapanlarda mevcut. Canlı müzik ve eğlence programlarıda 14 Şubatta Bursa mekanlarında sevgilileri bekliyor.

Uludağda Sevgililer Günü: Uludağda elbette ki aşk başkadır. 2010 Sevgililer gününün de haftasonu ve pazar gününe denk gelmesi sebebiyle, bu özel günü beyaz cennette geçirmek isteyenler bir an önce rezervasyon yaptırmayı unutmayınız. Uludağ için hotel aktivitelerinin yanısıra gezimakinesi.com tarafından düzenlenen tur, Magic Love Festivali sevgililer için iyi bir alternatif durumunda. Festivale katılan çiftler Alkoçlar ve Uslan Hotelde 2 gece ve 3 gün konaklamanın yanısıra, zengin açık büfe menüler, sınırsız yerli alkollü ve alkolsüz içecekler, sevgililer gününe özel partiler, gün boyu kayak imkanı, günü birlik gidecek olanlar ise sucuk ekmek keyfini yaşayabilecekler.

Magic Love Fest. rezervasyon işlemleri için 0530 691 69 70 telefon numarasını kullanabilirsiniz. 14 Şubat 2010 sevgililer gününün tüm sevgililer için mutlu ve aşk dolu geçmesi dileklerimizle.

1 thought on “Bursa'da Sevgililer Günü 2010

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir