Bursa Termal Huzur Otel

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Bursa merkez otellerinden biri olan Huzur Otel, Bursanın şifalı yeraltı sularının merkezi çekirgede bulunan bir termal hoteldir. Huzurlu ve sağlıklı bir tatil veya gezi geçirmek isteyen, Bursa misafirleri için huzur otel uludağın eteklerinde termal sularıyla sağlıklı, huzurlu ve konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Türkiyenin belli başlı şifalı su merkezlerinin başında gelen Çekirgede şifa hizmetide veren otelin termal banyoları, romatizma, hareket sistemi hastalıkları, damar tıkanıklıkları, aşırı miktarda yağ birikmesiyle oluşmuş şişmanlıklar gibi birçok hastalığın iyi edilmesinde de önemli rol oynamaktadır.

Oda Özellikleri: Çekirge Termal Huzur Hotel misafirlerinin her türlü ihtiyacı göz önünde bulundurularak dizayn edilmiş ve dösenmiş toplam 21 odasıyla hizmet vermektedir. Geniş ve konforlu huzur otel odalarında, uludağın eteklerinden eşsiz bir Bursa manzarası ile, 24 Saat kesintisiz hizmet veren şifalı termal sularından faydalanabilirsiniz. Ayrıca odaların klima, mini buzdolabı, televizyon ve oda servisi imkanları da mevcuttur.

Yeme ve İçme Gereksinimleri: Hijyenik bir ortamda Bursanın yerel tadlarının yanısıracekirge-termal-huzur-hotel Türk mutfağının nefis lezzetlerini usta aşçılarıyla sunan Termal Huzur otel bünyesinde Huzur restaurant, Şark salonu ve şark cafe yeme ve içme gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz ortamlardır. Yaz aylarında bahçe restaurant da 250 kişilik kapasitesiyle hizmet vermektedir. Ayrıca Huzur Termal otel salonları iftar ve cemiyet yemekleriniz, düğün ve nişan törenleriniz içinde hizmetinizdedir.

Huzur Hotel hakkında daha ayrıntılı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Çekirge Huzur Termal Otel İletişim Bilgileri

Statü:
2 yıldız
Adres: 1.Murat Caddesi No: 31
Çekirge – Bursa/Türkiye
Tel: 0224 234 52 50
Fax: 0224 234 45 75
Webs site: huzurhotel.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir