Bursa Suare Eğlence Merkezi

Bursa Barlar - Pub ve Gece Klüpleri

Suare eğlence merkezi, disco ve konser alanı olarak Bursalılara hizmet vermektedir. Bursa, doğasıyla, kültürüyle, tarihi ve sanayisiyle Türkiye’nin çok sık ziyaret edilen ve en çok göç alan illerinden biridir. Bursa, tarihi ve doğal güzelliklerinin yanında eğlence sektöründe de yükselen değer haline gelmeye başlamıştır. İşten çıkıp günün yorgunluğunu atmak istediğinizde, biraz eğlenmek kafa dağıtmak istediğinizde Bursa Suare her zaman sizi bekliyor. Bursa Suare, metrekare bakımından her türlü organizasyonun yapılabileceği Bursa’nın en büyük kapalı mekanlarından birtanesidir. Suare’nin iç dizaynı ve yerleşimi İzmir, Bodrum, İstanbul gibi diğer büyükşehirlerdeki benzer eğlence merkezlerini aratmayacak konfordadır. Yaklaşık 2000 kişinin ayakta rahatlıkla katılabileceği organizasyonlar düzenlenebilir. Kaldı ki Bursa Suare’de özellikle kış aylarında ünlü sanatçıların konserlerine ev sahipliği yapılmaktadır.

Suare Eğlence ve Gösteri Merkezi 2000 kişi kapasitesiyle Bursa’daki benzerlerinin biraz önündedir. Ses ve ışık kaliteleri modern teknolojilere göre ayarlanmış olup en kaliteli sesleri Suare de duyabilirsiniz. Bursa Suare size her türlü alternatifi sunmaktadır. Rock müzikten slow müziğe, pop müzikten, tekno müziğe kadar her çeşit müziği barındırmakta ve siz misafibursa-suarerlerine bu kriter doğrultusunda sanatçıları ağırlamaktadır. Bursa Suare’nin konukları sadece Türk sanatçılar olmayıp dünya çapında ün yapmış sanatçıları da sizlerin ayağına getirmektedir.

Suare Eğlence Merkezinde ücretsiz otopark hizmeti olup, özel davetlerinizi, doğum günü partilerinizi burada organize edebilirsiniz. Alkollü içecekler mevcut olup, yiyecek bulunmamaktadır. Ayrıca ödemelerinizde kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Bursa Suare yeni sezona yavaş yavaş ısınmaya başladı ve yakın tarihte Bulgar Sanatçı Galena’yı ağırlayacak. Bulgar Sanatçı Galena 9 Ekim 2010 Cumartesi günü saat 22.30’da Bursa Suare’de olacak. Bu tarihten tam bir hafta sonra beklenen isim, genç kızların sevgilisi bu sefer Bursa Suare’de merhaba diyecek. 16 Ekim 2010 Cumartesi günü saat 21.00 civarında Murat Boz Bursa Suare’de olacak. Murat Boz’un konserini izlemek isteyenler şimdiden yerlerini ayırtsınlar.

Bursa Suare Konser Bilet Fiyatları
Öğrenci  bileti : 25 TL
Tam bilet  : 30 TL
Kapı  : 35 TL

Bursa Suare İletişim Bilgileri

Adres     : Ataevler Mahallesi Emek Caddesi Magazin Outlet 3.Kat Ataevler/BURSA
Tel     : 0224 443 10 01
Fax     : 0224 443 62 00
Web     : bursasuare.com

1 thought on “Bursa Suare Eğlence Merkezi

  1. Murat Boz’u çok seviyorum. Aşkım yaa o benim… 16 Ekimi dört gözle bekliyorum.. Murat Bozzz Seni seviyorummm…Buarada site çok iyi olmuş ellerinize sağlık Bursa’mıza böyle bir site yakışmış. Tebrik ederim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir