Bursa Resimli Bar – Bursa Barları

Bursa Barlar - Pub ve Gece Klüpleri

Bursa’nın ilgi çeken, Aktif eğlence klüplerinden birtanesi de Bursa Resimli Bar‘dır. Resimli Bar günün her saatinde gidebileceğiniz, dostlarınızlar, sevdiklerinizler hoş müzikler eşliğinde güzel sohbetler edip içkilerinizi de yudumlayabileceğiniz rahat, konforlu ve fiyatları ile de uygun bir mekandır. Düzenlenen etkinlikler ile boş durmayan bir bar olan Resimli Bar yaklaşık 10 senedir Bursa’nın eğlence hayatına epey bir katkı yapmış, Türkiye’nin ve Dünyanın ünlü sanatçılarını, müzik gruplarını ziyaretçileri ile buluşturmuştur.

Bursa Uludağ üniversitesi Kampüsü Holidayy Inn Hotel‘de bulunan Resimli Bar, hafta sonları etkinlikler, konserler ve canlı performanslar sunarken, hafta içleri de özel organizasyon ve geceler, partiler ve davetler ile Bursa’da müzik ve resimli-bar-bursaeğlencenin keyfini yaşatmaktadır. Holidayy Inn Hotel Resimli Bar’da aynı zamanda lansmanlar, toplu iş yemekleri ve basın toplantıları da düzenlenebilmektedir.

Genel müzik tarzı olarak Alternatif caz blues, reggae, rock, geleneksel/dünya etnik gibi müzik türlerinin tercih edildiği Resimli bar’da, alkollü, alkolsüz içecek ve yiyecek bulunmaktadır. Kredi kartının geçerli olduğu Eğlence mekanında otopark hizmeti de mevcuttur. Bar sabah 10:00 ve Gece 04:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Gece geç saatlerde semtlerine veya evlerine gitmekte ulaşım problemi yaşayan müşterilere ise servis hizmeti de sunulmaktadır. Bursa Uludağ üniversitesi kampüsü Holiday Inn Hotel‘de hizmet veren Eğlence merkezi Resimli Bar hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Bursa Resimli Bar İletişim bilgileri
Adres: Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü Holiday Inn Hotel
Tel: 0224 223 17 00
Web site: resimli.com.tr


Bursa Suare – İlginizi çekebilir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir