Bursa Oylat Kaplıcaları Hotelleri

Bursa İnegöl'de Konaklama

Oylat kaplıca sularının bolluğu ve şifa kaynağıyla dünyaca kabul görmüş şifa merkezlerindendir.Deniz seviyesinden 840m yükseklikte olan Oylat kaplıcaları,Uludağ yamaclarında doğa ve iklim tedavisi için gerekli tüm şartları sağlayan bir  şifa kaynağı olmasıyla turizm açısından da Bursa İnegölün önemli bir merkezidir.

AŞİYAN HOTEL

Oylat Kaplıcalarıyla Aşiyan hotel, Bursa İnegöl ilçesine bağlı,uludağın eteklerindeki şifa merkezi Oylat’ta konuklarını ağırlamaktadır.Rahatlığın ve huzurun keyfini uludağ eteklerinde oylat kaplıcalarında çıkarmak için Aşiyan otel,yeşilin en güzel tonlarını anktaran toplam 52 odasıyla misafirlerini bekliyor.Konuklarının yeme içme gereksinimlerini 200 kişi kapasiteli sabah akşam açık büfe restaurantıyla karşılayan Aşiyan otel,Ayrıca Oylata özgü şifa kaynağı çamur kürü,yüz ve cilt maskesi,saç bakımı,romatizma masaj tedavisi,bel ve boyun fıtığı tedavi masajları ile şifa arayan konuklarına alternatif tıp tedavileri de sunmaktadır.
İnegol-oylat-kaplicalari

ÇAĞLAYAN OTEL ve YENİ ÇAĞLAYAN OTEL
Oylat Kaplıcaları Çağlayan Otelleri toplam 129 oda kapasitesiylekonuklarına hizmet vermektedir.Ailenizle veya arkadaşlarınızla huzurlu,keyifli ve dinlendirici bir tatil için bütün ayrıntıları düşünen çağlayan otel yeşil manzaralı odalarında, televizyon, buzdolabı, ses yalıtımı, telefon ve 24 saat termal su gibi detayları misafirlerinin konforu için hizmetlerine sunmuş. 4 yıldızlı otel konforun sunan Yeni Çağlayan Otel konforu ve doğayı yaşamak için,oylatta şifa bulmak için konaklanması gereken mekanlardandır.Çağlayan hotel Sabahları açık büfe kahvaltısı, eşsiz manzarası ile çayınızı yudumlayabileceğiniz teras kafesi,oksijen dolu nefis orman havası ile misafirlerini bekliyor.

OYLAT BÜYÜK OTEL

Oylat Büyük otel toplam 95 oda 210 yatak kapasitesiyle konuklarını ağırlıyor.Misafirlerinin yeme ve içme gereksinimlerine 250 kişilik restaurantı ve kafeteryasıyla hizmet veren Büyük Otel’de bunun yanı sıra stres atıp keyifli bir zaman geçirebilmeniz için bilardo salonuda mevcuttur. Bünyesinde bir kaplıca havuzu, 12 adet aile kabini, sauna, masaj salonu ve bay bayan kuaförler bulunmaktadır.

OYLAT GREEN TERMAL OTEL:
Gaziantepli Hacıoğulları Group bünyesinde kurulmuş green termal otel oylatta konuklarını “İnsanlar hizmetin en iyisine layıktır” sözünü ilke edinerek ağırlamaktadır. Green termal otel toplam 20 odası,8 apartı ve 85 kişi kapasitesiyle,bunun yanı sıra kaplıca ve şifalı sularıyla oylatta misafirlerine hizmet vermektedir.

BURSA OYLAT APARTLAR:

Toplam 78 oda kapasiteli tesisin 24 odası 4, diğerleri ise 3 ve 2 yataklı olarak kullanılmaktadır. Apartların tüm odalarında günün her saatinde kaplıca suyu mevcuttur. Oylat Apartları Aşiyan ve Çağlayan Otel’e bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedirler. Kapalı tesis içerisinde konuklar, 3 adet kaplıca havuzundan, spor salonundan, dışarıya çıkmamak kaydıyla yararlanabilirler. Kaplıca havuzları bayanlara ve erkeklere dönüşümlü olarak hizmet vermektedir. Yemekli konaklama tercih edildiği zaman Aşiyan Otel Restaurantı konukların hizmetindedir.

Oylat Kaplıcaları, uludağ yamaçlarında iki tarafı yeşil vadilerle çevrili bir alanda kurulmuş olup,Bursa – Eskişehir yolu üzerinde ve İnegöl merkeze 26 kilometre mesafededir.Oylat Kaplıcaları hakkında daha ayrıntılı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Oylat Kaplıcaları İletişim Bilgileri
Adres: Oylat – İnegöl/Bursa
Tel: 0090 224 715 11 10
Fax:0090 224 711 79 56
Web site: oylat.com


4 thoughts on “Bursa Oylat Kaplıcaları Hotelleri

  1. ben oylata gittim ve çok bayıldım hamama girdik ve oraları gezdik çok güzel yerdi ne yalan söyliyim

  2. Oylat tam anlamıyla muhteşem bi yer,oksijen,dağ,vadi,huzur,sağlık herşey var.15 yaşımdan beri romatizma ağrısı çekiyordum 2 hafta kaldım hiçbişeyim kalmadı.Oylatın suları gerçekten şifa kaynağı,keşke daha önce gelseydim,keşke daha önce bilseydim.Bende tesadüfen bi internet sitesinden buldum gittim gördüm gerçekten huzur ve sağlık buldum.Bel ağrısı,boyun ağrısı,romatizma çekenlere Bursa oylatı tavsiye ediyorum..Bu tip sitelere de teşekkür ederim gerçekten birşeylere sebebyet verebiliyosunuz.

  3. merhaba
    bu sayfada oylatgreentermal otel de olmalı en son yenilikler o otelde yapılmıs ve süper yer

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir