Bursa Otantik Gemi Otel

Bursa Mudanya'da Konaklama

Yıllarca Kadıköy-Eminönü-Sirkeci hattında yolcu taşıyan ve deniz ulaşımına katkıda bulunun Turan Emeksiz gemisi şimdi ise Bursa Mudanya ilçesi güzelyalı yat limanında demir atan ve günün her saatini farklı bir heyecanla yaşamak isteyen seçkin müşterilerini bekleyen otantik bir otel konumunda. Türkiyede bir eşi daha bulunmayan Otantik gemi otel uzun yıllar yolcu taşıdıktan sonra B.C.R Turizm Tekstil ve İnşaat A.Ş tarafından kiralanmış ve 2 yıllık bir restorasyon çalışmasından sonra,orjinaline sadık kalınarak, hem modern hemde nostaljik bir dekorasyonla müşterilerine sunulmuş ve Bursa ‘nın en seçkin otelleri nden biri haline gelmiştir.

Marmara denizinin üzerinde mudanya açıklarında konaklamak isteyen ve çeşitli aktiviteler arzu eden misafirleri için en iyisi bugün için Güzelyalı Otantik gemi Otel. Birbirinden kaliteli ve estetik toplam 20 odayla hizmet veren Otantik gemi otel in 60 kişi kapasiteli iskele salonunda kahvaltı ve günün her saati ikram mevcuttur. 75 kişi kapasiteli Miyar balık restaurantı da bulunan otelde balık yemek isteyen ziyaretçiler Akdeniz menüsünün seçkin ve eşsiz lezzetlerini bulabilirler.

Ayrıca Otantik gemi otel 500 kişi kapasiteli Güverte restaurantı, hem akşam yemeği yiyip hem içkilerini yudumlanırken, gün batımını ve eşsiz bir doğa manzarasını izlemek isteyen konuklar için hem otantik hem romantik dakikalar sunuyor. Bursanın En Seçkin Oteli, En Otantik oteli Mudanya – Güzelyalı Otantik Gemi hotel hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ve rezervasyon işlemlerinizi yaptırmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Mudanya Otantik Gemi Otel iletişim Bilgileri

Statü: Özel Belgeli
Adres: Güzelyalı Yat Limanı içi
Mudanya / Bursa
Tel: 0224 554 43 00
Fax: 0224 554 43 34
Web site: otantikotel.com

2 thoughts on “Bursa Otantik Gemi Otel

  1. Ercan bey Mudanya otantik gemi otel hakkında daha ayrıntılı bilgi için otelin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.(www.otantikotel.com) İç fotoğrafları web sitesinde bulabileceğinizi düşünüyorum. Fiyatlar ile ilgili bir bilgilendirme göremez iseniz yine yukarıdaki iletişim bilgilerinden yararlanarak görüşme yapabilirsiniz.

  2. mudanya da butik otel tarzı bir konaklama imkanı ararken internetten sayfanızı gördüm..çok ilgimi çekti..
    oda fiyatları ve iç fotoğraflar görebileceğimiz bir link mevcut mu ?
    teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir