Bursa Otantik Club Hotel

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Otantik Club Otel hem otantik hem romantik Bursa otellerinden. Bir çiftlik havasında, tarih ve doğayla iç içe huzur bulmak için tercih edilebilecek Bursadaki en güzel otellerden Otantik otel. Hotel Otantik Club 17. YY da yapılmış bir konak evin tarihi mimarisine sadık kalınarak bugünkü haline getirilmiş ve  2001 yılından beri otel olarak hizmet veriyor. Osmanlının anlayışıyla ancak modern olarak dekore edilmiş otel, misafirlerine şehrin içinde ama şehirden uzak bir konaklama anlayışı ile büyülü bir güzellik sunuyor.

Oda Özellikleri: Otantik Club Otelde Osmanlının görkemli dekorasyonuyla döşenmiş toplam 29 adet oda bulunmaktadır. Tarih, huzur ve konforla iç içe bir konaklama imkanı otantik club otel odalarında sizleri bekliyor.

Yeme Ve İçme Gereksinimleri: Otelde Sena restaurant, Şifne restaurant ve şömine bar siz konukların yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veriyor. Özellikle Şifne restaurantın konuklarına sunduğu egenin eşsiz lezzetleri ve harika ortam, bu ortamda sevdiklerinizle paylaştığınız sıcak muhabbetler saatlerin nasıl geçtiğini anlayamayacakları kadar doyumsuz bir hava katıyor. Yine otel bünyesindeki A la karte Restaurant, Türk, italyan ve Fransız mutfağı lezzetleriyle konukların hizmetinde. Bunun yanısıra Şömineli Bar da dostlarınız ve sevdiklerinizle içkinizi yudumlayabiOtantik-club-hotelleceğiniz, canlı müzik eşliğinde unutulmaz anlar geçireceğiniz mekanlardan.

Yemyeşil ve büyük bir bahçeside bulunan otel yaz aylarında ziyaretçilerine yemyeşil çimlerin arasında mas mavi açık bir havuz keyfi sunarken, hemen yanı başında bulunan botanik parkın oksijen dolu havasını da ikram ediyor. Kış aylarında ise kapalı havuz siz Otantik Club otel misafirlerinin hizmetinde. Tüm bunlarla yetinmeyen Otantik Club hotel, uzman doktorlar eşliğinde, doğal bir ortamda, son teknoloji cihazlarla fitness hizmeti verirken, sağlık merkezi, sauna ve buhar, hamam, masaj, vitamin bar gibi aktivitelerde sunuyor.

Bursa’nın soğanlı semtinde, Soğanlı botanik parkının hemen yanında ve Bursa Zoo (hayvanat bahçesi) ya da çok yakın mesafede bulunan Hotel otantik Club hakkında daha ayrıntılı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

bursa-otantik-otel

Soğanlı Otantik Club Otel İletişim Bilgileri
Adres: Soğanlı Botanik Parkı Bursa – Türkiye
Tel: 0224 211 32 80
Fax: 0224 211 39 03
Web site: otantikclubhotel.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir