Bursa Mudanya’da Gören Yapı Villaları – Güzelyalı

Genel

Gören Yapı Vilları Bursa’nın incisi Mudanya Güzelyalıda inşa edilmişlerdir. Villalar yepyeni sıradışı mimarileri ile Güzelyalı, Mudanya ve Körfez Manzaralarını içinde barınmaktadır.

Bursa’nın nefes alma, havası ile mavisi ile Bursalıları ve misafirlerini kucaklayan Mudanya tarihi yapılarıyla ön plana çıkmaktadır. Villa tipi evlerin bulunduğu Mudanya çalışan Bursalılara haftasonu kaçamakları, diğer yörelerden gelen yerli ve yabancı turistler için de farklı bir tatil olanağı sunmaktadır.

Mudanya İstanbul’a İDO ile 75 dakika uzaklıkta, Bursa merkezine ise 25 km mesafededir bulunmaktadır.

Gören Yapı Villaları ile tamamen çelik konstrüksiyondan oluşturulmuş, her türlü deprem yönetmeliklerine uygun olarak inşaa edilmiş, güvenli ve kaliteli yapılar oluşturulmuştur. 4+2 şeklinde lüks daireler Gören yapı güzelyalı villalarında sahiplerini beklemektedir.
goren-yapi-guzelyali-mudanya-fiyatlari
Mudanya Güzelyalı Gören Yapı Villarında havuzda bulunmaktadır. Villalar Feribot İskelesi’ni tepeden kuşbakışı görebilmekte, Güzelyalı’nın merkezine sadece 900 metre mesafede yer almaktadır.

Mudanya Gören yapılar her türlü ihtiyacınız göz önünde bulundurularak dizayn edilmişlerdir. Güzelyalıda güzel bir villada tertemiz havasını içinize çekerek yaşamak isterseniz Gören Yapı Villaları tam size göre. Gören Yapı Vilları fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Mudanya Gören Yapı Vilları için İletişim Bilgileri
Adres   : Burgaz Mh. Kızıltoprak Mevkii Beren Sk. No:5 Mudanya/Bursa
Telefon : 0224 550 00 80
E-mail  : info@gorenyapi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir