Bursa Monte Baia Otel

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Bursa’nın girişinde diyebileceğimiz,yeni yalova yolu üzerinde ve asmerkezin yanında bulunan otel Monte Baia konuklarına ev sıcaklığını aratmadan, rahat,huzur, konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. Konumu gereği iş amaçlı seyahatler için ideal durumda olan Bursa Monte Baia otel, Bodrum Monte Baia, Uludağ Monte Baia ve Lara Monte Baia otellerinden sonra hizmet vermeye başlamış ve Monte Baia kalitesiyle istikrarını göstermiştir.Sönmez Holding bünyesinde bulunan Monte Baia zincirlerinin son halkası olan Bursa Monte Baia hotel  ziyaretçilerinin tüm konaklama ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi amaç edinmiş markalaşmış otellerden olup business class kategorisinde bir konaklama mekanıdır.

Oda Özellikleri: İş hayatı için gerekli tüm teknolojik donanıma sahip olan Bursa Hotel Monte Baia,çeşitli sınıflarda toplam 150 odası ve 233 yatak kapasitesiyle misafirlerinin beklentilerinden daha fazlasını karşılayan, kaliteyle bütünleşmiş, şıklıkla tasarlanmış, profesyonel, Bursaya yakışır bir şehir oteli olarak hizmet vermektedir.Monte Baia odalarında müşteri memnuniyeti için tüm detaylar düşübursa-monte-baia-otelnülmüştür.

Yeme – İçme Gereksinimleri: Otelin 15. katında bulunan ve 7-23 saatleri arasında hizmet veren dört mevsim restaurantı Türk ve dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini sunarken, muhteşem bir şehir manzarasıyla konuklarına unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Otel lobbysindeki Scalini A’lacarte restaurantıda 11-23 saatleri arasında italyan mutfağının en leziz tadlarını konuklarına bahçe manzarası eşliğinde sunmaktadır.Bunun yanısıra Monte Baia yine farklı bir konseptte ki gökyüzüyle bütünleşmiş Sky Barı ve barın farklı tadlarıyla misafirlerini beklemektedir.

Toplantı ve Konferans salonları: Tüm teknolojik donanım ve teknik ekipmana sahip toplantı salonları Monte Baia ziyaretçilerine yine ayrıcalıklı bir çalışma ortamı hazırlamaktadır.

Spa ve Wellnes Club: Misafirlerin yoğun iş temposundan sonra günün yorgunluğunu ve stresini üzerlerinden atmalarını sağlayacak, Bursa’nın ilk tam hizmet donanımlı sağlık klübü Baia Spa & Wellnes klübü profesyonel kadrosuyla, Türk hamamı, şok duş, masaj salonu, sauna, cilt bakım odası, kuaför gibi hizmetlerle memnuniyet sınırlarını zorlamaktadır.

Bursa şehir merkezine 5 km mesafede, Yalova yolu üzeri asmerkez alışveriş merkezi yanında bulunan Otel Monte Baia hakkında ayrıntılı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Bursa Monte Baia Otel İletişim Bilgileri

Statü:
Adres: Yeni Yalova yolu 9. kilometre
asmerkez yanı Osmangazi/Bursa
Tel: 0224 275 45 00
Fax: 0224 275 45 05
Web site: baiahotels.com

1 thought on “Bursa Monte Baia Otel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir