Bursa Kent Otel

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Kent Otel 1968 yılından bu yana hizmet veren Bursa merkez hotellerinden. Bursadaki eviniz sloganıyla, misafirlerine ev sıcaklığını aratmadan, rahat, huzurlu ve konforlu bir servis sunan Kent otelin en önemli avantajıda, Ulucami, Yeşil türbe, Osmangazi türbesi, Orhangazi Türbesi, Kapalı Çarşı, Kozahan, Pirinçhan, Bursa surları ve Tophane gibi Bursa’nın tarihi ve kültürel mekanlarına yürüyüş mesafesinde bulunmasıdır.

Oda Özellikleri: Toplam 57 oda ve 114 yatak kapasitesiyle konuklarını ağarlayan Bursa Kent Otel odalarında, televiyon, klima, duş ve tuvalet, direkt telefon, mini bar, merkezi ısıtma sistemi, kablosuz intenet bağlantısı, saç kurutma makinesi ve ücretsiz çay, kahve ikramları mevcuttur.

Yeme ve İçme Gereksinimleri: Tarihi Bursa ve Ulucami manzaralı otelin en tepesindeki 100 kiBursa-kent-otelşi kapasiteli tepe restaurant konukların yeme içme gereksinimlerinin yanı sıra, toplantı, kokteyl ve organizasyonlarda da hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Kent otelin 150 kişi kapasiteli Karagöz salonuda yine toplantı, yemek ve düğün gibi çeşitli organizasyonlarda ziyaretçilerin hizmetindedir.

Bursa şehir merkezinin göbeği, Heykel diye tabir ettiğimiz Atatürk caddesinde bulunan Kent otel, Yalovaya 65 kilometre, Yenişehir hava alanına 40 kilometre, İstanbula 240, Ankaraya 380 kilometre mesafede bulunmaktadır. Otel hakkında daha ayrıntılı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için iletişim bilgilerinde faydalanabilirsiniz.

Bursa Kent Otel İletişim Bilgileri

Statü: 3 yıldız
Adres: Atatürk Caddesi No: 35
Posta kodu: 16010 Osmangazi/Bursa – Türkiye
Tel: 0224 223 54 20
Fax: 0224 224 40 15
Web site: kentotel.com.tr

1 thought on “Bursa Kent Otel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir