Bursa Kent Meydanında Kenan Doğulu Konseri

Bursa'dan Haberler - Kampanyalar

Gençler Bursa Kent Meydanı AVM’de Kenan Doğulu konseriyle coşacak. Pop müziğinin starlarından gençlerin sevgilisi Kenan Doğulu 3 Ekim Pazar günü Kent Meydanı Alışveriş merkezi açık alanında gençler ile buluşacak. Gnctrkcll liler ‘de Kenan Doğulu ile ücretsiz olarak coşacak.

Genç Turkcellilerin kullandığı yaklaşık 500 bin oy ile belirlenen Kenan Doğulu konserleri illeri Oy sırasına göre İstanbul, Adana, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Konya, İzmir ve Ankara oldu. 1 Ekim Cuma günü istanbul ile başlayacak konserler, 2 Ekim cumartesi izmir Fuar alanında devam ederken, 3 Ekim Pazar ise Bursa Kent Meydanı AVM Açık alanında olacak

Bursa Kent Meydanı alışveriş merkezi açık alanında 3 ekim pazar günü saat 20:30 da başlayacak konser için gençlerin tek yapması gereken ise Turkcell ileitişim merkezlerine gidip söyleyecekleri cep telefonu numaraları ile ücretsiz Kenan Doğulu konseri biletlerini almak. Daha sonra 18:00 de kapıların açılması ile konser alanına alımlar başlayacak ve konserden önce 19:00 da başlayacak olan dj Show ile ısınma turları atacak olan Gençler saat 20:30 da Kenan Doğulu ile buluşacak.

kenan-dogulu-konseri-kent-meydani

Kent Meydanı Kenan Doğulu konseri ile unutulmaz bir gece yaşayacak olan gençler ayrıca Turkcell tarafından düzenlenen eğlenceli oyunları oynarken sürpriz hediyeler de kazanabilecekler.

*Etkinlik: Kenan Doğulu Konseri
*Yer: Bursa Kent Meydanı AVM Açık Alanı
*Tarih: 3 Ekim Pazar
*Saat: 20:30
*Davetiye: Turkcell iletişim merkezlerinden Gnctrkcll lilere ücretsiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir