Bursa Efehan Otel

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Bursa şehir merkezi otellerinden biri olan Hotel Efehan, Bursa Atatürk caddesi, Heykel diye tabir ettiğimiz Atatürk heykeline yaklaşık 200 metre mesafededir. Butik otel statüsünde hizmet veren Hotel Efehan Bursa Tarihi kapalı çarşısı, ulucamii, Kozahan, Kayhan gibi Bursanın tarihi, sosyal ve kültürel mekanlarının merkezinde yer almaktadır. Bu konumundan dolayıda Bursa’da tarihi solumak isteyen konuklar için tercih sebebi durumundadır. Şehir merkezinde tiyatro ve kültür salonlarına yakınlığı birçok sinemacının efehan otelde konaklamasına zemin hazırlamaktadır. Hafta içi genellikle iş adamları ve yabancı turistleri ağırlayan Efehan Butik otel hafta sonlarıda yerli ve yabancı gurpları ağırlamaktadır. Hotelin hemen yanında bulunan katlı otopark ise konuklarının park yeri bulma ihtiyacına neredeyse bire birdir.

Efehan Otel Oda Özellikleri: Efehan otel 35 oda ve toplam 80 yatak kapasitesi ile butik bir otel olarak hizmet vermektedir. 35 odanın 7 tanesi aile odası olup sadece ailece konaklamak isteyen misafirlerine özeldir. Otel odalarının tamamında televizyon, telefon, minibar, klima, saç kurutma makinesi, merkezi ısıtma sistemi ve emanet kasası bulunmaktadır.

Efehan Otelde yeme ve içme: Yaz ve kış aylarında faaliyet gösteren teras restaurant yeme veefehan-otel-bursa içme gereksinimleriniz için panoramik bir Bursa manzarası eşliğinde hizmetinizdedir. Türk, italyan ve Meksika mutfağının lezzetlerini bulabileceğiniz restaurantta tüm deniz ürünlerinin de lezizliğini keşfedebilirsiniz. Tüm bunları canlı bir müzik eşliğinde özel bir atmosferde yaşayacaksınız. Ayrıca 200 kişi kapasiteli olan Efehan otel teras restaurantında düğün, nişan ve özel davetler ve kutlamalarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanısıra sanki bir yat içerisinde seyahat ediyormuşçasına dizayn edilmiş Pupa Bar’da (Marina Yelken Bar) Bursa’nın benzersiz manzarasına yelken açmışcasına içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Toplantı ve konferanslar: Efehan Bursa Butik Otel bünyesinde bulunan 100 ve 40 kişi kapasiteli, tüm teknik ekipmanın mevcut olduğu toplantı salonları eğitim, dernek, klup toplantıları gibi toplantı veya konferanslarınız için hizmetinizdedir. Daha yüksek katılımlı toplantılaınızda salonlar birleştirilerek kapasite arttırılabilmektedir.

Şehrin tarihi ve gezilesi dokularının göbeinde, Uludağ kayak merkezine 30 kilometre, teleferik hattına 2 kilometre mesafede bulunan Bursa Otel Efehan hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmek için otelin iletişim bilglerinden faydalanabilirsiniz.

Bursa Efehan Otel İletişim Bilgileri

Statü: 3 yıldız
Adres: Gümüşçeken caddesi no: 34 Posta kodu: 16020
Osmangazi/Bursa -Türkiye
Tel: +90 224 225 22 60
Fax: +90 224 225 22 59
Web site: efehan.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir