BURSA'DA ALIŞVERİŞ

Zafer Plaza Alışveriş MerkeziBursa-Zafer-Plaza
Bursa’nın merkezinde bir kule gibi yükselen Zafer plaza haftanın 7 yılın 365 günü, Bursalılara ve Bursa ziyaretçilerine alışveriş hizmeti sunuyor. Zafer plaza içerisinde Alışverişin yanı sıra, cafeler, restaurantlar, sinema, çeşitli görsel ve sanatsal aktiviteler, oyunlar, çocuk alanları vs.aradığınız herşeyi bir arada bulabileceğiniz gibi,gezmek ve eğlenmek için de birçok seçenek sunuluyor. Şehrin kalbinde bulunan zafer plazaya, Bursanın heryerinden ulaşım kolay. Çünkü Alışveriş merkezi, gerek belediye gerekse özel halk otobüslerinin güzergahının tam üzerinde bulunuyor.

Zafer plaza avm detaylar için tıklayınız…
Bursa zafer plaza avm sinema

Adres: Cemal Nadir Caddesi no: 181 Osmangazi/Bursa
Tel: 0224 225 39 00
Fax: 0224 225 39 09

Bursa As Merkez Alışveriş ve Eğlence MerkeziBursa-As-Merkez
Bursanın girişinde, Bursa Şehirler arası otobüs terminaline çok kısa mesafede bulunan As merkez,hem bursalılar hemde çevre illerden gelen ziyaretçileri için ideal alışveriş ve eğlence merkezlerinden. İçinde birçok mağazanın yanısıra, buz pisti, bowling, cafe, restaurant, sinema gibi aktiviteler de sunan as merkez 2 bin araçlık açık 300 araçlık kapalı otopark hizmeti de veriyor. Yalova ve İstanbul ziyaretçileri içinde uygun bir konumda bulunan As Merkez yılda ortalama 10 milyon müşteri ağırlıyor.

Adres: Sönmez Plaza tesisleri, yeni Yalova yolu 8. Kilometre – Bursa
Tel: 0224 261 51 51
Fax: 0224 261 58 98

Korupark Eğlence ve Alışveriş MerkeziBursa-Korupark-Alisveris
Bursanın en büyük alışveriş merkezi konumunda bulunan Korupark alışveriş merkezi, Bursalılara ve Bursa ziyaretçilerine Eğlence ve Alışveriş imkanını büyüklüğüyle neredeyse mekan sınırı tanımadan sunuyor. Torunları şirketler grubunun Bursa’da Zafer Plazadan sonra 2. Alışveriş merkezi olan Korupark, içerisinde Kipa marketleri, Carfeour’un yanı sıra elektornik dünyası Elektro World mağzasınıda bulunduruyor. Sinema, cafe gibi eğlence mekanları ve çarşı katlarındaki 186 marka seçenekleriyle korpark Alışveriş ve eğlence için siz konuklarının hizmetinde.

Adres: Mudanya yolu 9. kilometre, Organize sanaayi metro istasyonu ilerisi – Bursa
Tel: 0224 242 35 35

Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi
Bursa-Kent-Meydani-avm
Bursanın eski garaj mevkiinde, minibüs garajının kaldırılmasıyla kurulan Bursa Kent Meydanı Avm Bursanın merkezinde osmangazi metro istasyonuna 100 metre mesafede bulunuyor. Bursa şehir meydanı anlayışıyla kurulan Kent Meydanı içerisinde çeşitli markalardan mağazalar, marketler, teknoloji marketleri, cafeler v sinemalar bulunduruyor. Alışveriş tutkunları ve gezmek, eğlenmek isteyenler için iyi bir seçim olan Kent Meydanı AVM ye ulaşımda çok kolay. Kent meydanının hemen altına taşınan Santral garaj minibüs hattı Alışveriş ve eğlence merkezine çok yakın bulunuyor ve hemen hemen tüm semtlerden minibüs ve otobüsler bu güzergahı kullanıyor.

Bursa Kent Meydanı AVM Detaylar…

Adres: Kıbrıs şehitleri caddesi, Ulu – Osmangazi / Bursa
Tel:

Bursa Metro Market ve Alışveriş Merkezi
Metro-market-Bursa
Bursa’nın ilk Grossmarketlerinden ve en büyük toptan satış marketlerindne olan Metro Market, Bursa Nilüfer ilçesi Altınşehir mahallesinde bulunuyor. Özellikle toptan alışveriş yapan kişiler ve esnaflar için 1 numaralı market konumunda bulunan Metro Markette binlerce ürün arasından dilediğinizi toptan olarak çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Bunun yanısıra perakende satışı da bulunan Metro Market özellikle bilgisayar ve elektronik gereçleri perakende olarakta uygun fiyatlara satmaktadır. Alışveriş dışında eğlence bölümleri bulunmayan Metro market diğer bursa Alışveriş merkezlerine göre bu yönden sönük kalsada, sadece alışveriş isteyenler için en ideal ve hesaplı Bursa alışveriş marketlerinden.

Bursa Metro Gross Market Detaylar…

Metro market Adres: İzmir yolu (D:200), debi mevkii
posta kodu 16249 Nilüfer/Bursa
Tel: 0224 270 35 00
Fax: 0224 441 56 16

Bursa Real Market ve Alışveriş Merkezi
Real-market-Bursa
Dünyanın farklı noktalarında aynı hizmet kalitesini sunmayı amaç edinmiş Real market ve alışveriş merkezi Bursa’da da müşterilerine bu amaç doğrultusunda hizmet veriyor. Avrupanın en büyük perakende marketler zinciri Metro group bünyesindeki Real Market Bursa Osmangazi ilçesi yeni yalova yolunda bulunuyor. 40 binden fazla ürün ile Perakende satışta uygun fiyatlarıyla ekonomik bir alışveriş olanağı sunan Real, sunduğu farklı kampanyalarla da sadece alışverişi değil hayatı da kolaylaştırıyor. Bunun yanı sıra gıda güvenliğinde sıfır hata anlamına gelen TSE onaylı hacpp sertifikası Bursadaki ve Türkiyedeki hipermarketler arasında sadece Real Marketlerde bulunuyor. 10:00 – 22:00 Saatleri arasında hizmet veren real markete heykelden 35/i halk otobüsleriyle ulaşmak mümkün.

Real Market Adres: Fatih Mahallesi yeni Yalova yolu 3. kilometre Osmangazi/Bursa
Tel:
0 224 273 04 00

Bursa İkea Alışveriş Merkezi
ikea-magaza-bursa
Mobilya ve ev aksesuarları gibi 7 binden fazla ürün çeşidi ile Bursalılara hizmet veren Bursa İkea Alışveriş merkezi ayrıca piyasaya göre ucuz satış fiyatları ve satış sonrası hizmetler ile de kısa sürede kendini kabul ettirmeyi başardı. “Orjinal fikirler, akıllı çözümler ve düşük fiyatlar” sloganıyla hizmet veren ikea mağazaları, hem evinizi döşemek istediğinizde hemde gezip eğlenmek istediğinizde size uygun çözümler üretiyor. Bursa ikea restaurantında da karnınızı doyururken, oyun parkıda çocuklarınız bekliyor. İkea Bursa Mağazasında eviniz için gerekli olabilecek tüm aksesuarları, mobilya, yatak, baza , banyo gereçleri, tekstil ürünleri vs. gibi bir evin döşenmesi için gerekli tüm malzemleri tek bir çatı altında incelerken, ücretsiz danışmanlık hizmeti de alabileceksiniz.

Bursa İkea Mağazası detaylar için tıklayınız…

İkea mağaza adres:Anatolium alışveriş merkezi, Yeni Yalova yolu, Alaşar mahallesi, Bursa Şehirler arası otobüs terminali yanı
Numara:485 Osmangazi/Bursa
Tel: 444 4 532
Fax: 0224 270 85 85

Bursa Anatolium avmanatolium avm bursa Anatolium Alışveriş Merkezi   BursaAnatolium Alışveriş Merkezi yeni Yalova Yolu üzerinde Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin yanında bulunmaktadır. Şehirlerarası yolculuk yapanların ilk adresi olacak ve Bursa’da ikamet edenler için bütün günlerini değerlendirebilecekleri aynı zamanda hoş vakit geçirebilecekleri Alışveriş ve Yaşam alanı olacaktır.  Bursa Anatolium AVM’de gıda ürünlerinden kafe ve restaurantlara, moda ve ev tekstilinden aksesuarlara, ev dekorasyonundan elektroniğe bütün alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tek bir adreste sizleri bekliyor.

Anatolium avm ücretsiz müşteri servisleriyle Bursa’nın heryerine ulaşmanız ve Alışveriş Merkezine kolaylıkla gelebilmeniz için gün boyunca hizmet vermektedir.

Anatolium Avm Detaylar için tıklayınız..

Avm Adres : Alaşar mahallesi, Yeni Yalova yolu üzeri, Bursa Şehirler arası otobüs terminali yanı
Tel :  (224) 261 12 22
Web sitesi: anatolium-bursa.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir