Bursa Açelya Hotel

Bursa şehir merkezinin göbeği İnönü caddesinde bulunan Hotel Açelya konumundan dolayı Bursa ziyaretçilerine, şehrin en gözde yerlerine en kolay ulaşım imkanı vermektedir. Tecrübeli kadrosu ve memnuniyet amaçlı hizmet sunmayı amaç edinen Açelya otel misafirlerini toplam 30 oda ve 50 yatak kapasitesiyle ağırlamaktadır.Kahvaltılarını açık büfe olarak sunan Açelya otel,Amerikan barı, dörtbir taraftan Bursa manzaralı geniş terası ve Türk mutfağının eşsiz tadlarının sunulduğu restaurantıyla misafirlerini beklemektedir. Oda fiyatlarıyla da hayli memnuniyet verici olmaya çalışan Bursa otel Açelya hakkında rezervasyon işlemleri ve daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Bursa Açelya Hotel İletişim Bilgileribursa acelya otel1 Bursa Açelya Hotel

Statü: Belediye belgeli
Adres: İnönü Caddesi No: 73
Osmangazi/Bursa
Tel: 0224 223 01 66
Fax: 0224 221 42 75
Web sitesi: acelyahotel.com.tr

3 Comments

Add a Comment
  1. merhaba kız arkadaşımla otelinizde kalablirmiyim ve ücreti nedir

  2. Oda fiyatları mevsimine,zamanına,gününe bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden,Oda Fiyatları,oda tipleri,Rezervasyon ve kayıt işlemlerin vs. için ilgili hotelin iletişim bilgilerini kullanarak irtibata geçiniz.

  3. çift kişilik oda fiyatınız nedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bursa Otel Hotel Motel ve Pansiyon Rehberiniz - BursaHoteller © 2015 Bursa Hoteller