Burçman Hotel – Bursa Uluyol

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Bursa merkez otellerinden Burçman Hotel, sürekli değişerek ve gelişerek Türkiye’nin en çok dikkat çeken kenti Bursa’da Ulu Cadde (Uluyol) üzerinde Yeni Adliye Binasının tam karşısındadır.
Burçman Otel’e ulaşım çok basit olup, otelden dışarı çıktığınızda ihtiyacınız olabilecek herşeyi temin edebilirsiniz. Otelin Bursa Adliyesi karşısında konumu ayrıca Kent Meydanı’na yakın olması ulaşım sorununu ortadan kaldırmaktadır.  Yedi gün 24 saat toplu taşıma araçlarıyla istediğiniz yere en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bursa’yı gezerek keşfetmek isterseniz yürüyerek 5 ile 7 dakika arasında Bursa’nın yeni yüzü olan Kent Meydanı Alışveriş Merkezine ulaşmış olacaksınız. Buradan isterseniz Altıparmak Caddesine, isterseniz Heykel’e, Tophane’ye yürüyerek gidebilirsiniz. Böylece Bursa’nın keyfini hissetmiş olursunuz. Hotel Burçman, Bursa’ya ister iş amaçlı ister turistik amaçlı gelin; görmeden gitmemenizi tavsiye ettiğimiz yerlere oldukça yakın mesafededir.

Burçman Hotel Konaklama Özellikleri

Bursa Burçman Hotel ‘de yedi adet suit oda ve on adet aile için oda ile birlikte toplam 50 adet oda bulunmaktadır. Hotel 4 katlıdır. Bursa’nın eşsiz manzarasını odalarda çayınızı veya kahvenizi yudumlayarak yaşayabilirsiniz. Odalarda; banyo, tuvalet, 24 saat hizmetinizde olan oda servisi, iş maksadıyla gelenler için düşünülmüş çalışma masası, minibar, oturma grubu, televizyon, saç Burcman-hotel-Bursakurutma makinesi, ücretsiz ve sınırsız internet erişimi, bornoz ve terlik bulunmaktadır.

Burçman Otel, merkezi klima sistemi ile tüm odalarda bulunan klimalar aracılığıyla kışın sıcak, yazları ise serin ve ferah bir ortam sunmaktadır. Ayrıca otele ait ücretsiz kapalı otopark hizmeti de bulunmaktadır.

Burçman otel  restaurantında öğle ve akşam yemeklerinde sizlere Türk ve Dünya mutfaklarından en seçkin tatları sunmaktadır. Ara, tepe salon ve Köşe Cafe&Bar’da güzel vakitler geçirerek, ruhunuza hitap eden canlı müziklerle unutamayacağınız anılar ile ayrılacaksınız. Ayrıca restoran ve salonlarda doğum günü organizasyonlarınıza, çeşitli davetlerinize, kokteyllerinize, nişan törenlerinize ev sahipliği yapabilirsiniz. Restoranın kapasitesi 300 kişi, ara(kapalı) salonun kapasitesi 100 kişi ve tepe(açık) salonun kapasitesi 200 kişiliktir.

Hotel’de ayrıca büyük ve küçük olmak üzere çeşitli iş toplantılarınızı, kongrelerinizi düzenleyebileceğiniz toplantı salonları bulunmaktadır. Büyük salon 150, küçük salon toplam 50 kişi kapasitelidir. Bu salon bir toplantı ve kongrede olması gerekenler düşünülerek dizayn edilmiştir. Ses sistemi ve mikrofon’dan tutun dvd player’a projeksiyondan yazı tahtasına herşey mevcuttur. Ayrıca bu salonlarda ses ve ısı yalıtımı en üst düzeydedir.

Bursa Uluyol Burçman Otel İletişim Bilgileri
Adres Bilgisi: Uluyol Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:16
Osmangazi / Bursa
Telefon: 0224 251 52 10 (pbx)
Faks   : 0224 251 56 71
E-mail : burcmanhotel@burcman.com
web    : burcmanhotel.com

Tuğcu Otel Bursa – ilginizi çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir