Boyugüzel Termal Hotel Bursa

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Termal ve şifalı sularıyla Türkiye çapında üne sahip olan Bursa’nın Çekirge semti Termal hotellerinde sıklıkla bulunduğu bir yerdir. Boyugüzel termal hotel de, Kervansaray termal otel, Hotel Gönlüferah gibi, Çekirge termal otellerindendir. Hotel Boyugüzel Sağlık ve şifa bulmak isteyen Bursa ziyaretçilerinin veya Bursa halkının, bunun yanısıra dinlenmek için farklı bir adres arayanların rahatlıkla tercih edebileceği bir termal oteldir. Çekirge Asker Hastanesi karşısında rahat bir şekilde ulaşılabilecek bir konumda bulunan Boyugüzel termal hotelin özellikleri ise şöyledir;

Boyugüzel Termal Hotel Oda Özellikleri: Toplam 60 oda ve bu odalardaki 130 yatak kapasitesiyle konuklarını ağırlayan hotel, zevkli ve estetik içerisinde, rahat ve konforlu olarak, evinizi aratmayacak sıcaklıktaki odalarıyla hizmet vermektedir.Boyugüzel otelin tüm odalarında wireless internet bağlantısı, televizyon, direkt telefon, minibar, merkezi ısıtma sistemi, klima, saç kurutma makinesi, kuru temizleme gibi hizmetler, siz değerli konuklarının hizmetindedir. Ayrıca odanızdan çıktığınızda termal hamamlara ulaşabileceğiniz bir asansör hazır olarak beklemektedir. Ayrıca Çekirge Boyugüzel termal hotel rezervasyon ile ücretsiz olarak termal hamam keyfini Bursalılara veya Bursa ziyaretçilerine sunmaktadır. Tabiki bu keyif deneme amaçlı olup yarım saat ile sınırlıdır. Bunun için tek yapmanız gereken Termal hamam için rezervasyon yaptırmak. İstemez iseniz konaklama mecburi değildiBoyuguzel-termal-hotelr.

Boyugüzel de yeme ve içme: Termal Hotel Boyugüzel 150 kişi kapasiteli restaurantında sabah 07.30 ve 10:30 saatleri arasında açık büfe kahvaltı hizmeti vermektedir. Bunun yanısıra hotel lobyy si (lobi) gün boyu yeme ve içme gereksinimleriniz, sevdiklerinizle sohbet, muhabbet ile hoş vakit geçirmeniz, dinlenme ve tv keyfi yapmanız için hoş ve sıcak bir ortamdır.

Yine hotel bünyesinde grup veya iş toplantıları için tam donanımlı olarak hazır bekleyen bir salon mevcuttur. Ayrıca özel otoparkı bulunan otel aracınızı park etme problemi yaşatmayacaktır.boyuguzel-termal-hamam

Boyugüzel Termal Hamamları: Hotel bünyesinde 4 yüz yıllık geçmişi olan termal şifalı sulardan oluşan ve 7 gün 24 saat hizmet veren 2 adet termal hamam bulunmaktadır. Hamamlar özel jakuzilidir. Tüm çekirge sularının özelliği olmakla birlikte Boyugüzel hotel termal sularıda, romatizma, yorgunluk, siyatik, gut, egzaman, astım, birleşmeyen kemik kırıkları, bazı kadın hastalıkları ve alerjik hastalıklarda başarılı sonuçlar vermiş bir nevi sağlık kaynağıdır. Bu sonuçlar raporlar ile ispatlanmıştır.

Sizde Bursa Çekirgenin şifalı sularında sağlık bulmak, dinlenmek ve keyifli günler geçirmek isterseniz Boyugüzel hotel iyi bir alternatif olacaktır. Hotel hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon işlemlerinizi yaptırmak için hotelin iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Boyugüzel Hotel İletişim Bilgileri

Statü: Belirtilmemiş
Adres: Çekirge Asker hastanesi karşısı
posta kodu : 16090 Bursa – Türkiye
Tel: 0224 239 99 99
Fax: 0224 239 67 67
Web site: Boyuguzel.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir