Black Cloud Hotel – Bursa Otelleri

Bursa Osmangazi'de Konaklama

Black Cloud Hotel; Osmanlı’nın ilk başkenti olan, yeşiliyle, beyazıyla ve mavisiyle ziyaretçilerine adeta cenneti yaşatan Bursa’da 2007 yılının Eylül ayında şehrin merkezinde Osmangazi’de hizmete açılmıştır.  Black Cloud Hotel, son zamanlarda inşaa olduğundan ileri teknoloji ile, her türlü deprem yönetmeliğe uygun olarak, siz değerli konuklarına kaliteli bir hizmet vermek için dizayn edilmiştir. Bursa Black Cloud Otel, 3 yıldızlı standartlara sahip bir oteldir. Sizlere evinizdeki rahatı ve konforu aratmayacak birinci kalitede hizmet sunmak için eğitimli ve hoşgörülü personeliyle 24 saat hizmet vermektedir. 24 saat boyunca oda servisleri mevcuttur. Ayrıca otelde otopark sorunuda bulunmamaktadır.

Bursa önemli bir iş merkezi olduğundan dolayı Bursa Otel Black Cloud da toplantı ve seminerlerinize ev sahipliği yapabileceğiniz 80 kişi kapasiteli 1 tane toplantı salonu da mevcuttur.
Otele ait Lobby Bar’da dilediğiniz gibi eğlenebilir ve dev ekranda televizyon keyfini yaşayabilirsiniz. Otelin restaurantı da da açık büfe sabah kahvaltısı ve Alacarblack-cloud-hotel-bursate Restaurant salonu ile Türk ve Dünya tatlarından örnekler sunmaktadır.

Black Cloud Konaklama Özellikleri
Hotelin toplamda 30 adet odası bulunmaktadır. Bunlardan 25 adeti standart oda, 3 adeti executive ve 2 adeti suit odadır. Black Cloud Otel’de birbirine doğru açılan odalar mevcut olup, sizlerin talepleri doğrultusunda sigara içilmeyen odalarda bulunur. Her oda da; lüks banyo, mini bar, wireless, klima, saç kurutma makinesi, telefon hattı(direk), uyduya bağlı televizyon, kapı kilitleri için elektronik kartlı anahtar, ses yalıtımı, duman dedektörü ve püskürtücü bulunmaktadır. Black Cloud hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Bursa Hotel Black Cloud İletişim Bilgileri
Statü: 3 Yıldız
Adres: Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 38 Osmangazi/Bursa
Tel: 0224 253 75 75
Fax: 0 224 253 75 38
Web Site: blackcloudhotel.com

Çelik Palas Otel – İlginizi çekebilir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir