Berlin Hotel ve Restaurant – İznik

Bursa İznik'de Konaklama

İznik Bursa ilçeleri arasında binlerce yıllık tarihi ve kültürel kalıntılara sahip adeta açık hava müzesi diyebileceğimiz bir ilçemizdir. Berlin hotel ve Restaurat da, İznike gelip otantik bir ortamda kalacak yer düşleyen misafirlere konaklama ve restaurant hizmeti vermektedir. Mavinin ve yeşilin hemen yanı başında, İznik gölüne sıfır mesafede, muazzam bir ortamda bulunan Berlin hotel ve Restaurant, İznik gölü sahilinin hemen dibinde siz değerli ziyaretçilerini bekliyor. Konforu, şıklığı, rahatlığı ile çağdaş hotelcilik anlayışıyla hizmet veren Berin Hotel de kendinizi evinizin sıcaklığında hissetmemeniz için hiçbir seberlin-hotel-iznikbep yok. 4 büyük imparatorluğun başkentliğini yapmış ruya kent İznike geldiğinizde, Berlin otel de harika bir tatil, mükemmel bir haftasonu, huzurlı bir gece geçireceğinizden ve Berlin restaurantta muazzam tadlar keşfedeceğinizden emin olabilirsiniz.

İznik Berlin Otel Konaklama bilgileri: Sahilin hemen dibinde İznik gölü manzaralı 3 katlı binasıyla hizmet veren İznik Berlin Hotel ve Restaurant, Her katta 6 oda olmak üzere toplam 17 adet oda ile hizmet vermektedir. 17 odanın toplam yatak kapasitesi ise 49 adettir. 17 adet çift kişilik yatak ve 15 adet  tek kişilik yatak bulunmaktadır. Berlin motel odaları geniş, ferah ve oldukça konforldur. Dinlenmeniz ve huzur bulmanız için doğa zaten mükemmel iken motel odalarıda ayı mükemmellikte dizayn edimiştir.  Şehir gürültüsünü hissetmeyeceğiniz konforlu Berlin motel odalarında gölün temiz havasıyla birlikte huzurlu bir uyku çekecek ve kuşlar gibi zinde uyanacaksınız.

İznik Berlin Restaurant: Berlin hotelin en alt katında bulunan Berlin Restaurant siz değerli İznik konuklarına, her türlü tatlı su ve deniz ürünleri lezzetini muhteşem bir göl manzarsında sunmaktadır. Bu muhteşem manzarada damak zevkinizin sınırlarını zorlayan lezzetler için adresiniz Berlin Hotel ve Restaurant. İznik otelleri nden Berlin otel ve restaurant hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon işlemlerinizi yaptırmak içi motelin iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Berlin Hotel&Restaurant İletişim Bilgileri
Adres: Mustafa Kemal Paşa Mah. İznik Göl sahil yolu no:36 İznik/Bursa
Tel: 0224 757 19 15/ 0224 757 33 55
Fax: 0224 757 43 33
Web Site: berlinhotel.com.tr

1 thought on “Berlin Hotel ve Restaurant – İznik

  1. İznik çok güzel bir yer, Bursa’dan bi haftasonu öylesine gidelim dedik ondan sonra her hafta sonu abone olduk, 5 aydır haftasonları çeşitli yerlerini geziyoruz iznik’in havası doğası bambaşka

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir