Bayramda Ünlü Sanatçılar Hangi Otellerde

Bayram Aktiviteleri

Ramazan bayramına 2 haftadan az bir süre kala, yurt içi otellerimizdeki etkinlikler ağır seyrederken, KKTC otelleri ünlü sanatçılarımızı kapmış durumda. Bu da gösteriyor ki 2010 ramazan bayramında eğlencenin adresi yine Kıbrıs olacak. Ünlü sanatçılarımız Ajda Pekkan, Seda Sayan, Tarkan, Mehmet Ali Erbil bu bayram Kıbrıs otelleri nde sahne alacaklar.

Bayramda tatile çıkmayı düşünenleri kendi tesislerine çekmeyi hedefleyen otellerimizin Müzik eğlencesi ile sundukları tatil etkinlik paketlerine dahil edebilecekleri ünlü isimleri bu yıl Bayramda Kıbrıs otelleri nde göreceğiz. Tabi sanatçılarımız bunlarla sınırlı olmamakla birlikte yurdumuzdaki otellerde de güzel bayram etkinlikleri bizleri bekleyecektir. Fakat şuana kadar pek bir habere de rastlamadık. Ancak ramazan bayramına 12 gün kaldğı düşünülürse otellerimizin hala yeterli zamanı mevcut.

Kıbrıs otellerinde ise Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil Girnede Rocks Otelde sahne alacaklar. İki ünlümüz Şeker bayramında 2 gün ard arda birlikte program yapacak. Süper Starımız Ajda Pekkan ve Megastarımız Tarkan da Girnenin yeni otellerinden olan otel Port Cratos da hayranlarıyla buluşacak. Ajda Pekkan ramazan bayramının ilk günü sahne alırken Tarkan ise 3. gün hayranları ile buluşacak. Bu ünlülerimizin yanı sıra bayramın üçüncü günü 4 büyük KKTC oteli yine 4 büyük müzik yılıdızımızı sahneye çıkartacak. Bu ünlülerimiz ise Malpas Otel de Özcan Deniz, Otel Kaya Artemis de Ebru Gündeş, Jasmin Court ta Candan Erçetin ve Vuni Palace hotelde Volkan Konak Konser verecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir