Başak Öğrenci Apartları – Görükle

Görükle Öğrenci Apartları

Başak Öğrenci Apartları Uludağ Üniversitesi görükle kampüsüne yakın, Bursa’nın en planlı yapılarının bulunduğu Görükle’dedir. Görükle Başak öğrenci apartları Çağdaş, modern ve lüksü bir arada sunmayı hedefşemiş ve Uludağ üniversitesi öğrencilerine evlerinin sıcaklığını aratmamayı ilke edinmiştir.Her zaman en iyi ve en mükemmelini hedefleyen Apart sizlere güzel bir ortam sunmaktadır.

Görükle Başak Öğrenci Apartları çok geniş bir arazi üzerine kurulmuştur.Bu yüzden otopark sorunu yoktur.Binadan adımınızı attığınızda ihtiyacınız olan herşeyi çok kolay bulabileceğiniz bir yerleşkedir. Yerleşim diye tanımlanan bölgeye çok yakın olduğundan herşey elinizin altında olacaktır. Ayrıca ders saatlerine uyumbasak-ogrenci-apartlarilu servis araçlarıda Uludağ üniversitesi öğrencilerinin hizmetindedir.

Başak Öğrenci Apart Dairelerinin Özellikleri
Apart dairelerde 2 oda 1 salon, banyo, tuvalet ve mutfak mevcuttur. Dairelerin hepsinde eşya ve mobilya vardır. Her dairenin bir balkonu, halısı, 2 tane genç odası,perdesi, Televizyon ve Buzdolabı mevcuttur. Kısaca ihtiacınız olan herşey size sunulmuştur. Ayrıca her dairede internet bağlantısı da mevcuttur. Merkezi ısıtma sistemi ile bina ısıtması yapılmaktadır. Dairelerde 24 saat sıcak su bulunur. Başak Apartlarında sizi her daim sıcak bir ortam karşılayacaktır. Size sadece ders çalışmak kalacaktır.

Görükle Başak Öğrenci Apartları İletişim Bilgileri
Adres:
Atatürk Bulvarı Görükle-BURSA
Tel : 0224 483 29 90

1 thought on “Başak Öğrenci Apartları – Görükle

  1. Mrb arkadaşlar ben Başak apartta kalmadım ama Başak Aparta çok gittim. Gerçekten sunduğu imkanlar falan çok iyi. Apart daireleri full eşyalı, tek kişi kafanızı dinleyebilirsiniz. Yalnız olumsuz tarafı fiyatı biraz pahalı ve elektrik parası normalin üstünde geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir