Aydın Yıldız Otel Uludağ

Aydın Yıldız Otel beyaz cennet Uludağ’da konaklama sorununu çözmek adına hizmet veren bir diğer kalacak yer alternatifi. Kayak pistinin hemen yanıbaşında olan Otel Aydın Yıldız, kar ve kayak tutkunları için alternatiften ziyade tercih sebebi olan uludağ otelleri nden. Kendinizi evinizden farksız hissetmeyceğiniz, sıcak bir yuvanız sloganıyla uludağ misafirlerini ağırlayan Aydın Yıldız, tatilinizde size keyif ve mutluluk katacak ortamlar vaadediyor.

Aydın Yıldız Otel Oda Özellikleri: Keyfinize keyif, tatilinize huzur katacak, zevkle döşenmiş toplam 41 seçkin, süper konforlu odası ve toplam 128 yatak kapasitesiyle hizmet veren otel odalarında, uydu yayınlı televizyon, merkezi ısıtma sistemi, duşa kabinli banyo, wc ve telefon da mevcut.

Aydın Yıldız da Yeme ve İçme: Yarım pansiyon olarak hizmet veren uludağ otellerinden olan Aydın Yıldız Hotel’de kahvaltı salonu, Türk mutfağının seçkin lezzetlerini sunan pist manzaralı restaurant, yine aynı şekilde pist manzarasına sahip cafe ve bar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Meşhur et mangal servisi de Otel misafirlerinin ayrıcalıklarındandır.

Otel tesisleri: Son teknolojiyle yapılmış, CE belgesine sahip Cennetkaya kayak pisti bulunan Aydın Yıldız otel konukları için, Zor pist, orta zorluktaki pist ve kolay pist olmak üzere 3 aşama da sunuyor. Uludağın 4 kişilik ilk telesiyeji olan cennetkaya telesiyejini de barındıran Otel Aydın Yıldız Fatih tepesine telesiyejle çıkma imkanı da sunuyor. Bunun yanı sıra acemi kayakçılar veya çocuklar için düşünüşmüş, keyifli ve rahat bir biçimde kayılabilecek kayak pistide mevcuttur.

uludag otel aydin yildiz1 Aydın Yıldız Otel Uludağ

Kış sporları merkezi beyaz cennet uludağ’da kayak pistinin hemen yanı başında bulunan Aydın Yıldız Otel, Bursa şehir merkezine 35 kilometre ve İstanbula 260 Kilometre mesafede yer almaktadır. Hotel hakkında daha yarıntılı bilgi almak ve online Rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmek için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Uludağ Aydın Yıldız Otel İletişim Bilgileri

Statü: Belirtilmemiş
Adres: Uludağ – Bursa
Tel: 0224 285 11 40
Fax: 0224 285 21 42
Web site: aydinyildizotel.com

1 Comment

Add a Comment
  1. yaw kardeşim madem açmıyacanız telefonları ne diye koydunuz siteye numaraları çıldırtırsınız adamı walla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bursa Otel Hotel Motel ve Pansiyon Rehberiniz - BursaHoteller © 2015 Bursa Hoteller