Anatolium Alışveriş Merkezi – Bursa

Bursa Alışveriş Merkezleri - AVM ler

Anatolium AVM;  Osmanlı’nın ilk gözağrısı, yeşili, beyazı ve mavisiyle doğal güzelliklerin sahibi, şampiyon şehir, İskender ve kestane şekeriyle ünlü Bursa’da yeni yaşam merkezi haline geliyor. Geçtiğimiz günlerde 1 Eylül 2010’da açılışı yapılan ve daha görkemli bir açılış için 18 Eylül’de Tarkan’ı açılışında misafir edecek ve Tarkan konseriyle Anatolium Alışveriş Merkezi sizlere bir kez daha merhaba diyecek. Bursalılar 18 eylülde Tarkan Konseriyle Anatolium avm de coşacak. Anatolium Bursa Tarkan konseri 18 Eylül Cumartesi günü saat 21:00 de başlayacak. Dünyaca ünlü pop starımız Tarkan hayranlarına yaklaşık 2 saat Anatolium avm (İKEA) yanında konser vererek alışveriş merkezini Bursalılara açmış olacak. Bursanın yeni yüzü Anatolium Alışveriş Merkezi hem yerel ekonomi hemde ulusal ekonomiye ayrı bir can getirerek birçok kişiyi istihdam edecektir.

Bursa Anatolium Alışveriş Merkezi 190.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olup, 84.000 metrekarelik kiralanabilir alanı ile Bursa’ya yeni bir soluk getirmiştir. Böylelikle Bursa’nın en büyük alana sahip Alışveriş Merkezi ünvanını eline geçirmiştir. Kısacası Anatolium AVM Corio ile Bursaspor’dan sonra ikinci büyük darbeyi yapmıştır. Alışveriş Merkezi içinde yerli ve yabancı bir çok markanın yanısıra kendi kategorilerinde zirveyi zorlayan; Carrefour, Media Markt, Ikea ve Leroy Merlin gibi mağazalar ile Bursa da değişimi başlatmıştır.

Anatolium Alışveriş Merkezi yeni Yalova Yolu üzerinde Bursa Şehiranatolium-avm-bursalerarası Otobüs Terminali’nin yanında bulunmaktadır. Şehirlerarası yolculuk yapanların ilk adresi olacak ve Bursa’da ikamet edenler için bütün günlerini değerlendirebilecekleri aynı zamanda hoş vakit geçirebilecekleri Alışveriş ve Yaşam alanı olacaktır.  Bursa Anatolium AVM’de gıda ürünlerinden kafe ve restaurantlara, moda ve ev tekstilinden aksesuarlara, ev dekorasyonundan elektroniğe bütün alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tek bir adreste sizleri bekliyor.

Anatolium avm ücretsiz müşteri servisleriyle Bursa’nın heryerine ulaşmanız ve Alışveriş Merkezine kolaylıkla gelebilmeniz için gün boyunca hizmet vermektedir. Ayrıca 2300 araç kapasiteli otoparkıyla da kendi aracıyla gelen misafirlerine otopark hizmeti sunmaktadır. Anatolium AVM’nin mimari projesi bütün dünyada ve bizim ülkemizde ödüllü projeler geliştiren Cpu Retail Architecs tarafından hazırlanmış olup, mimarisiyle, görselliğiyle, içinde Anadoludan esintiler sunan tasarımlarıyla- ve kolay kullanılabilirliği ile siz misafirlere hizmet vermektedir.

Bursa Anatolium Avm Yönetim Kadrosu
Alışveriş Merkezi Müdürü : Burak Uçar
Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü : Gökçe Atasayan Tunalıgil
İşletme Müdürü : Turgay Altundağ
Teknik Müdür : Emrah Delice
Kiralama Müdürü : Kübra Aslan

Avm Adres ve İletişim Bilgileri
Adres : Alaşar mahallesi, Yeni Yalova yolu üzeri, Bursa Şehirler arası otobüs terminali yanı
Tel :  (224) 261 12 22
Web sitesi: anatolium-bursa.com

2 thoughts on “Anatolium Alışveriş Merkezi – Bursa

  1. hafta sonu çok kalabalık oluyo ben bi kere geldiğimde denk gelmiştim ayrıca magazadaki çeşitlerde çogu yerde bulamazsın

  2. Anatolium çok büyük ama içi çok boş geldi yeni olduğundan mı aceba, böyle bi alışveriş merkezi havası almamış daha gerçi hafta içi akşam olduğundan mı öyle oldu anlamadım, hafta sonu hiç görmedim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir