Alkoçlar Hotel Uludağ

Bursa Uludağ Hotel ve Otelleri

Alkoçlar Uludağ profesyonel hizmet anlayışı ve dinamik 120 personeliyle 1970 li yıllardan bu yana hizmet vermektedir. Düzenlediği aktivitelerle kayak keyfini doruklarda yaşatmayı amaçlayan Uludağ alkoçlar otel kış ve kayak tutkunu misafirlerine ev sahipliği yapıyor.

Oda özellikleri: Alkoçlar hotel bünyesinde konuklarının tercihlerine uygun olarak tasarlanmış 30 exclusive, 4 corner suit, 8 junior suit ve 89 standart olmak üzere toplam 131 oda bulunmaktadır.

Yeme ve içme gereksinimleri: Alkoçlar otel usta ahçılarının Türk ve dünya mutfağından sunduğu eşsiz yemekleri tadmak isteyen konukları, otelin hemen giriş katınuludag-alkoclar-oteldaki 500 kişi kapasiteli, kayak pisti ve dağ manzaralı ana restaurant, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinde açık büfe olark bekliyor. Panoramik bir manzaraya sahip otel lobiside günün her saati, canlı, dinamik ve hareketli dakikalarla konuklara hizmet veriyor. Küçük molalarda sıcak bir kahve keyfi için otel girişindeki Caffe Shop, sakin bir ortamda dinlenmek ve şömine başında içkilerini yudumlarken keyifli sohbetler etmek isteyen misafirler içinse Silence Bar Alkoçlar otelin sunduğu hizmetler arasında.

Otel bünyesindeki karbeyaz kayak odasıda, kayak tutkunlarına her yıl yenilenen kayak ekipmanlarını sunarken, verdiği profesyonel destek ile kaliteli bir kayak keyfi yaşatıyor.Bunun yanısıra Alkoçlar otelin, spa, oda servisi, doktor, market, çocuk klübü, oyun odası ve otopark hizmetleride mevcut.Hotel hakkında daha ayrıntılı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.
alkoclar-uludag
Uludağ Alkoçlar Hotel İletişim bilgileri

Statü: Belirtilmemiş
Adres: 1.Gelişim Oteller bölgesi No:21
Uludağ/Bursa
Tel: 0224 285 23 22
Fax: 0224 285 23 23
Web site: alkoclar.com.tr

2 thoughts on “Alkoçlar Hotel Uludağ

  1. Merhaba , yarı yıl tatilimizi sizin kayak merkezinizde yapmak istiyoruz,
    daha zaman var , biz ne zaman iki kişilik yer ayırabilir,

    Ayrıca Kayak zamanı ne başlıyor

    iyi günler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir