Akın Kız Öğrenci Apart Daireleri

Görükle Öğrenci Apartları

AKIN APART KIZ ÖĞRENCİ KONUTLARI
Sadece bayan öğrenciler için dizayn edilmiş, onların her türlü konfor, güven ve huzuru bulabileceği sıcak bir ortam  hazırlanmış olan Akın Apart Kız Öğrenci Konutları Uludağ Üniversite’sine yürüyerek 15 dakika, minibüs ile 5 dakika mesafede olup Görükle de bulunmaktadır. Akın Apart’ın sloganı size güven ve mutluluğu huzurlu bir ortamda ve aile sıcaklığını aratmayacak şekilde size hizmet vermektir.
Öncelikli hedefleri sizin rahat bir ortamda ders çalışmanızdır ve bunub için ne gerekiyorsa yapılmıştır.Akın Apart Görükle‘de yerleşime yakın olduğundan her türlü ihtiyacınızı kolayca karşılayabilecek ve zaman kaybetmeyeceksiniz. Size sadece ders çalışmak kalacak.
Akın Apart deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş olup her türlü ısı ve ses yalıtımı yapılmıştır.Bina 4 katlıdır.Asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır.Merdiven sahanlıklarında geniş boşlukla vardır. Bu boşluklara oturma grupları yerleştirilmiş olup, sizin daha sosyal bir ortamda vakit geçirmeniz amaçlanmıştır.
Binanın ısıtması merkezi ısıtmadır. Günün her saati sıcak su bulabilirsiniz.Ayrıca her dairede elektrikli termosifonda mevcuttur.akin-kiz-apartlari-nilufer
Akın Apart’ta su kesilmesi diye bir sorun da yoktur. Çünkü su kesilmelerine karşı su deposu ve hidrofor sistemi vardır.Ayrıca binaya Bursa Büyükşehir Belediyesi Şebeke Suyu gelmesine rağmen binanın girişinde su özel olarak arıtılmakta ve daha da içilebilir lezzetli bir su haline getirilmektedir.
Akın Apart Görüklede bir bayan olarak ikamet edebileceğiniz en rahat ve güvenli apartlardan belkide en iyisi durumdadır. Akın Apart 365 gün 24 saat güvenlik kamera sistemleri ve güvenliklerle korunmaktadır.

Akın Apartları Oda Özellikleri
Odalar tek kişilik olup Kaloriferlidir.Her odada bir çalışma masası ve çalışma koltuğu, bir adet gardrop,bir adet amortisörlü baza, sınırsız internet bağlantısı, bir adet komidin, kişiye özel tuvalet ve banyo bulunmaktadır.Ayrıca isteğe bağlı olarak odanıza bir adet telefonda bağlatabilirsiniz.Duvarlar saten boya olup yerlerde laminant parkedir.

Mutfağın Özellikleri
Her mutfakta bir büyük buzdolabı, bir adet televizyon,ocak ve aspiratör, santralden ortak bir adet telefon, oturma grubu ve sehpa, yemek masası ve sandalyeleri bulunmaktadır.

Antrenin özellikleri

İki kişiye ait ortak vestiyer ve diyafonlu kapı otomatiği bulunmaktadır.
akin-apart-gorukle-kroki
Akın Kız Öğrenci Apartları İletişim Bilgileri
Telefon :  0 224 483 40 54 – 74
Gsm :  0 532 212 56 44
0 541 725 99 13
E-mail           :  iletisim@akinapart.com
Adres
:  Sakarya Mahallesi, Bahriye Üçok Caddesi, Kamelya Sokak, No:35
Görükle, Nilüfer/Bursa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir